هدر موبایل
1389/02/25 10:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس:

بیان اندیشه‌های امام راحل در قالب هنر،اثرگذاری بیشتری درجامعه دارد

**حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) گفت: در صورتی که اندیشه‌های امام راحل در قالب هنر بیان شود اثرگذاری بیشتری در جامعه خواهد داشت.

این عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نزدیکی به سالگرد ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی اظهار کرد: همه چیز ما، ثروت و دارایی‌مان مربوط به امام (ره) است،‌اگر امام(ره) نبود این انقلاب، عزت، آبرو نیز نبود، امام راحل سینه سپر کرد و با تلاش شبانه‌روزی و با داشتن درک و فهم درست از اسلام این انقلاب را به ثمر رساند، از این رو باید گفت که ما اکنون سر سفره ایشان هستیم و برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به نوعی شکرگذاری به شمار می‌آ‌ید .

 

وی هم‌چنین چگونگی و شیوه برگزاری مراسم ایام ارتحال امام راحل را بستگی به برنامه‌ریزی ستاد برگزاری این ایام عنوان و اظهار کرد: البته این برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد که مراسم ارتحال امام راحل به بهترین نحو با امکانات بسیار و عظمت و شکوه برگزار شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تاکید بر این‌که همواره دیدگاه‌ها و رهنمودهای حضرت امام(ره) در رابطه با وحدت، انسجام و یکپارچگی جامعه اثرگذار بوده است، گفت: اثرگذاری همه دیدگاه‌های امام(ره) به خصوص جنبه‌های وحدت بخش اندیشه‌های ایشان در ایام سالگرد ارتحال بیشتر است، چرا که مردم در این ایام خاطرات آن دوران و اندیشه‌های امام را بیشتر در ذهن‌شان مرور می‌کنند و این امر باعث می‌شود آنها نگاه دوباره به این اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی داشته باشند.

ابراهیمی ادامه داد: باید کار کارشناسی دقیق و درستی بر روی فرمایشات وحدت بخش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در رابطه یکپارچگی ملت و امت اسلامی و وحدت بین آنها صورت گیرد تا شاهد آثار و برکات در آن جامعه بود.

وی با بیان این‌که پرداختن به اندیشه‌های امام راحل در قالب کار هنری اثرگذاری بیشتری در جامعه دارد،‌گفت: اگر اندیشه‌های امام (ره) در قالب هنر مطرح می‌شود اثرگذاری بیشتری در جامعه خواهد داشت .

نماینده مردم بیرجند در خانه ملت با تاکید بر این‌که رسانه‌ها باید کاملا به اندیشه‌های امام راحل به خصوص جنبه‌های وحدت بخش آن بپردازند، گفت: رسانه‌ها باید اشاعه و بررسی این اندیشه‌ها را از همین امروز شروع کرده و آن را به همان چهار روز ایام ارتحال موکول نکنند، مضاف بر این که رسانه ملی علاوه بر این رویکرد باید این گونه مسائل را به صورت مستند مطرح نماید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet