هدر موبایل
1389/02/25 18:25:00
سرویس فرهنگی
میرخلیلی:

اقدامی در تبیین ضرورت حجاب صورت نگرفته است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان و متولیان امر حجاب اقدامی در راستای تبیین مساله ضرورت ها و زیبایی های حجاب صورت نداده‌اند.

سید علی میرخلیلی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: باید حجاب و عفاف به درستی در جامعه تبیین شود و برای نسل جوان این موضوع روشن شود.

نماینده مردم میناب درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه چیزی که هم اکنون در جامعه دیده می شود این است که امر به معروف جای خود را عوض کرده و امر به فکر و نهی از معروف جایگزین آن شده است.

وی خاطرنشان کرد: آنهایی که به انقلاب اعتقاد دارند باید از تمام ظرفیتها برای تبیین حجاب استفاده کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: هنگامی که غرب در برابر یک روسری حساسیت نشان می دهند ما در برابر موضوع بدحجابی باید به صورت حساس تری برخورد کنیم.

میرخلیلی یادآور شد: به نظر می رسد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تنها به حداقل ها بسنده کرده است البته پلیس حداقل ها را هم در دست دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نباید موضوع حجاب را تنها یک دسته، گروه، یک سازمان یا نهاد در دست داشته باشد بلکه نیازمند کاری است جمعی با مشارکت و حضور همه افراد و گروها.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید با برپایی جلسه ها، کنفرانس ها، میزگردها موضوع حجاب و ضرورت آن به بحث گذاشته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet