هدر موبایل
1389/02/25 19:54:00
سرویس اقتصادی

احد خیری، رییس هیات تحقیق وتفحص از عملکرد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد

**کمیسیون اقتصادی مجلس طی جلسه‌ای با حضور متقاضیان تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، با برگزاری انتخابات رییس، نواب رییس و دبیر این هیات را انتخاب کرد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این انتخابات که چهارشنبه عصر برگزار شد، ‌احد خیری نماینده بستان آباد به عنوان رییس، سید مصطفی مطورزاده و فرهاد دلق پوش به عنوان نواب رییس  و یوسف نجفی به عنوان دبیر انتخاب شدند.

اعضای این هیات برای تحقیق و تفحص در امور مربوط به مناطق آزاد ازجمله دلایل درخواست خود را « عدم رعایت قانون در معاملات کلان، عدم رعایت قانون در واگذاری املاک و بعضا تغییر کاربری بدون رعایت ضوابط، عدم توجه به وظایف ذاتی در مناطق از قبیل بسترسازی تولید، محیط مناسب کار، جذب سرمایه های خارجی،‌فضای مناسب گردشگری،‌گسترش دانش فنی، فضا سازی مناسب برای صادرات بجای وادرات و همچنین واردات کالا با واسطه بخصوص از بازارهای مناطق حاشیه خلیج فارس که موجب تحمیل قیمت های اضافی و رونق اقتصادی دیگران شده» عنوان کرده‌اند.

از دیگر اعضای این هیات پانزده نفره ، محمدرضاخباز، حسن خسته بند، سید ناصر موسوی لارگانی، پیمان فروزش، شکور اکبرنژاد، عبدا... کعبی، شهباز حسن پور بیگلری، سید شریف حسینی، نادر قاضی پور و سید مصطفی ذوالقدر هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet