ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/02/26 11:43:00
سرویس صحن
دهدشتی در نطق میان دستور:

اخلاق و فرهنگ در صدر اولویت‌های کشور قرار گیرد

**نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اخلاق و فرهنگ باید در صدر جدول اولویت‌های کشور قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسین دهدشتی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: چه کسی می تواند بگوید اخلاق و فرهنگ در جدول اولویت‌بندی در صدر امور قرار ندارد؟ مگر نه اینکه رسول گرامی اسلام مبعوث نشد مگر برای اخلاق.

وی افزود: متاسفانه مدتی است آیات عظام، دلسوزان و حافظان ارزش‌های معنوی از وضعیت اخلاقی یا بی‌احترامی به ارزش‌ها به شدت نگرانند. موضوعات مهمی که به نظر می رسد اگر دچار تساهل و تسامح نشده باشند، حداقل در صفحه اولویت‌بندی سرگردانند.

دهدشتی گفت: ای کاش اهمیت انقلاب فرهنگی امام راحل (ره) به خوبی پاسداری می‌شد. ای کاش هشدار مقام معظم رهبری در وقوع شبیخون فرهنگی جدی گرفته می‌شد تا امروز با هزینه‌های زیاد به جبران خسارات نمی‌پرداختیم.

وی خاطرنشان کرد: چرا سال‌ها در انتصابات مشاغل حساس دقت نکرده و بعضی افراد را بدون تایید صلاحیت‌ها به مدیریت گماشتیم.

نماینده آبادان در بخش دیگری از نطق خود رشد قارچ گونه شرکت های هرمی حتی در شهرهای محروم همچون آبادان را به عینه مشهود دانست.

وی همچنین با اشاره به مسایل و مشکلات بخش ورزش کشور تصریح کرد: چند وقتی است که به گواه رسانه ملی، در عرصه ورزش خبرهایی از دلال بازی و لابی و غیره منعکس می‌شود که جای تاسف دارد.

دهدشتی تاکید کرد: بدون تعارف باید از همین امروز به فکر زدودن این آلودگی‌ها باشیم تا حقی از کسی ضایع نشود و ورزشکاران پاک، امیدوارتر به آینده‌ای روشن بیاندیشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet