هدر اصلی
1389/02/26 16:34:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت داخلی و سیاست خارجی مجلس:

اصل تجیمع انتخابات بسیار خوب و به نفع نظام است

**عضو کمیسیون امنیت داخلی و سیاست خارجی مجلس شوراهای اسلامی ، اصل تجمیع انتخابات را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: تجمیع انتخابات به نفع نظام است.

سید علی آقازاده در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در پاسخ به این پرسش که ارزیابی تان از طرح تجمیع انتخابات شوراها با ریاست جمهوری چیست؟ گفت: اصل تجیمع انتخابات بسیار خوب و به نفع نظام است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی دلیل این امر را کاهش هزینه ها و کمتر تلف شدن وقت مردم عنوان کرد و افزود: هر چند که باید درباره مکانیزیم برگزاری تجمیع انتخابات بحث های زیادی صورت گیرد تا بهترین تصمیم اتخاذ شود.

وی براین اساس اعلام کرد: مکانیزیم برگزاری تجمیع انتخابات شوراها با ریاست جمهوری در حال بررسی است تا از نظر حقوقی و عمومی حقی از مردم ضایع نشود.

آقازاده با اعلام اینکه 4 انتخابات در کشور داریم که باید در موعد مقرر برگزار شود، اظهار کرد: بحث هایی که الان درباره تجمیع انتخابات شوراها با ریاست جمهوری مطرح می شود با ابهام هایی مواجه است که باید آن ابهام ها برطرف شود.

عضو کمیسیون امنیت داخلی و سیاست خارجی مجلس بار دیگر با اعلام اینکه  100 درصد با طرح تجمیع انتخابات موافقیم، خاطرنشان کرد: بحث هایی که درباره انتخابات شوراها مطرح می شود باید بررسی شود تا مشخص شود که اتخاذ چه تصمیمی به نفع نظام و مردم است.

وی با بیان اینکه در بررسی طرح تجمیع انتخابات در مجموع اولویت باید با حفظ حقوق مردم باشد، اظهار کرد: اگربخواهیم انتخابات شوراها را که مردم برای 4 سال رای داده اند به 6 سال تبدیل کنیم، باید در نظر بگیریم که آیا این تصمیم با حقوق مردم سازگاری دارند یا نه.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet