هدر اصلی
1389/02/26 19:51:00
سرویس کمیسیون ها
جلالی خبر داد؛

بررسی امنیت مرزها در کمیسیون امنیت ملی

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی آخرین وضعیت مرزها در این کمیسیون خبر داد.

کاظم جلالی نماینده  شاهرود در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بررسی آخرین وضعیت امنیتی مرزهای کشور در دستور کار کمیسیون قرار داشت که نمایندگان  نظرات خود را در این زمینه بیان کردند.

وی با بیان اینکه رای گیری در خصوص ملی یا منطقه ای بودن سؤال مجید نصیرپور نماینده سراب از مصطفی نجار وزیر کشور در مورد عملکرد وزارت کشور در باره بندهایی از ماده 119 قانون برنامه چهارم، دستور بعدی کمیسیون بوده، افزود: پس از رای گیری تصویب شد که این سؤال ملی است بنابراین برای بررسی بیشتر به صحن مجلس ارجاع شد.

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: همچنین رای گیری در خصوص سؤال مجید نصیرپور، علی مطهری و مسعود پزشکیان از محمدنجار وزیر کشور در خصوص دلیل تأسیس شرکت راهگشای ناجی پارس در مورخ بیست و هفتم دی ماه سال 1383 و ارتباط زمینه‌های فعالیت این شرکت در دستور کار بود که با رای گیری این سؤال هم ملی تلقی و برای بررسی بیشتر به صحن مجلس ارجاع ‌شد.

 جلالی افزود: دستور بعدی جلسه انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در  کمیسیون تلفیق بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه بود که حسن کامران نماینده اصفهان و عوض حیدرپور نماینده شهرضا انتخاب شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet