هدر اصلی
1389/02/27 10:51:00
سرویس اقتصادی
به رغم عضویت ایران در شورای انجمن بین المللی بیمه گران موتوری ملی

دولت برای عضویت در شورای دفاتر لایحه داد

**رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تعدادی از اعضای این کمیسیون با فقهای شورای نگهبان در باره طرح زکات نشست مشترک برگزار می کنند.

ارسلان فتحی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه بررسی طرح زکات اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس قرار داشت، گفت: اعضای شورای نگهبان در جلسه حضور نیافتند؛ اما این طرح مورد بررسی قرار گرفت و ایرادات شورای نگهبان رفع شد و قرار شد تا تعدادی از اعضای این کمیسیون با فقهای شورای نگهبان در این باره نشست مشترک برگزار کنند.

وی افزود: همچنین لایحه عضویت جمهوری اسلامی ایران در شورای دفاتر (انجمن بین المللی بیمه گران موتوری ملی) در دستور کار کمیسیون قرار داشت که مسئولان بیمه مرکزی در جلسه حاضر شده و اعلام کردند که ایران عضو این شوراست و در این زمینه هم قانون مصوب مجلس وجود دارد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: اعضای کمیسیون از ارائه این لایحه به مجلس تعجب کرده و قرار شد تا نامه ای در این زمینه به حسینی وزیر اقتصاد نوشته شود و توضیح خواسته شود که به رغم عضویت ایران در این شورا ارائه این لایحه با چه هدفی صورت گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet