هدر موبایل
1389/02/27 11:18:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد:

نیاز لایحه برنامه پنجم در حوزه بهداشت به بازبینی کلی

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، لایحه برنامه پنجم توسعه برای اجرایی شدن نیاز به شخم زدن دارد.

علی اکبرکائیدی در گفت وگو با خبرنگارخانه ملت در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا موارد پیش بینی شده درلایحه برنامه پنجم انتظارات حوزه بهداشت و درمان را برآورده کرده است یا نه؟ گفت: لایحه ارائه شده به هیچ وجه انتظارات این بخش را تامین نمی کند.

نماینده مردم پلدختر درمجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه لایحه برنامه پنجم توسعه برای اجرایی شدن نیاز به یک پالایش و مرور کلی دارد، اظهار کرد: باید در تصویب این لایحه به این نکته توجه شود که از جیب مردم برای پرداخت هزینه های درمانشان کمتر پرداخت شود.

وی با تاکید براینکه مردم نباید احساس نگرانی از پرداخت هزینه های درمانشان داشته باشند، خاطرنشان ساخت: برهمین اساس نیاز است که بر روی لایحه برنامه پنجم توسعه در مجلس زیاد کار شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اضافه کرد: برنامه باید طوری تنظیم شود که قابلیت عملیاتی شدن را داشته و بتواند ما را به اهداف سند چشم انداز که همانا اول شدن در منطفه در افق 1402 است، برساند.

وی تصریح کرد: برنامه پنجم نباید همچون برنامه چهارم باشد که با وجود تمام شدن مهلت اجرای آن، هنوز ابراز نگرانی برای مردم در خصوص پرداخت هزینه های درمانشان باقی مانده باشد.

کائیدی در پایان این گفت وگو نیاز به شخم زدن لایحه برنامه پنجم توسعه را برای رسیدن به اهداف مورد نظر در بخش بهداشت و درمان ضروری دانست. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet