هدر موبایل
1389/02/27 11:40:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد:

سیاست‌های دولت ضداشتغال‌زایی است

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد که به دلیل اتخاذ سیاست های نادرست کشور به مرکز کالاهای وارداتی تبدیل شده است.

 حسن ونایی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه اولویت دولت در سال جاری مساله اشتغال است، اظهار داشت: به همین دلیل نیز طرح چند ماده‌ای به استانها درخصوص ایجاد یک میلیون و صد هزار فرصت شغلی ابلاغ شده است.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که تمامی سیاست های ابلاغی دولت ضداشتغال است و در همه حوزه ها تعطیلی کارخانه ها را شاهد هستیم، این طرح و سیاست دولت در حد یک تئوری باقی خواهد ماند.

ونایی با اشاره به واردات بی رویه محصولات خارجی در کشور گفت: صنایع تولیدی کشورمان بازار مصرفی خود را از دست داده اند و کارخانجات ما در حال اخراج کارگران هستند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه افزود: در حالی که بسیاری از صنایع ما در حال بهره برداری بودند، متاسفانه به دلیل سیاست غلط و سیستم بانک مرکزی و همچنین عدم در اختیار داشتن سرمایه در گردش قادر به شروع فعالیت خود نیستند و این سیاست های دولت ضداشتغالزایی است و متاسفانه صنعت ما در معرض ورشکستگی مطلق قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه اظهار داشت: بخش کشاورزی، صنعت، کارخانجات به دلیل از دست دادن بازارهای مصرفی در کشور و باز بودن درهای کشور به روی محصولات خارجی، کشورمان به مرکز کالاهای چینی و وارداتی شده است.

ونایی تصریح کرد: در حالی که سیاست های ابلاغی دولت ضداشتغال است و اشتغال را از زمین گیر می‌کند این طرح در حد یک شوخی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet