هدر موبایل
1389/02/27 10:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده گچساران:

استان در زمینه پزشکان متخصص مشکل دارد

**نماینده مردم شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی گفت : در استان در زمینه پزشکان متخصص از جمله پزشک متخصص مغز و اعصاب مشکل وجود دارد.

به گزارش ایسنا، سید قدرت الله حسینی پور،افزود:400 تا 500 هکتار زمین که افراد بدون از معیار تصرف کردند در شهرستان گچساران در حال پیگیری است که پس گرفته شود .

وی اظهار داشت : در دنیای کنونی دو تفکر وجود دارد یکی فکر و راه انبیاء که مصداق آن نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دیگری کفر ، ظلم و ستم که مصداق آن آمریکا است .

نماینده مردم شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : کشور ایران اسلامی را باید در زمینه مختلف از جمله اقتصادی ، اجتماعی ، اعتقادی ، فرهنگی ، علمی ، ورزشی و دفاعی به عنوان الگو برای جهان تبدیل کنیم و این امر با بالا بردن سطح فرهنگی و اقتصادی مردم ، ریشه کن کردن فقر و استفاده خوب از امکانات محقق می شود .

حسینی پور در خصوص برخی شعارهای مردم در سفر سوم هیأت دولت به استان تصریح کرد : رییس جمهور برای بررسی مشکلات و مسایل پارتی بازی و بی عدالتی در استان آقای مصلحی وزیر اطلاعات را مأمور کرد که با بررسی مسایل، گزارشی کامل از مسایل و مشکلات این استان تهیه کند .

نماینده شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : مجمع نمایندگان و استاندار استان حدود دو سال است که به صورت جدی پیگیر شهرستان شدن دو بخش چرام و باشت هستند و شهرستان شدن این دو بخش تأیید شد و تنها منتظر اعلام در هیأت دولت است .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet