هدر موبایل
1389/02/27 13:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده پلدختر ومعمولان:

بوجود آمدن فرصتی برای خدمتگزاری توسط مسوولان ، مرهون ارائه کارهای خیر خواهانه افراد نیکوکار است

**نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز ، گامی اساسی برای حذف محرومیت است.

به گزارش ایسنا،کاییدی در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان پلدختر افزود:بوجود آمدن فرصتی برای خدمتگزاری توسط مسوولان ، مرهون ارائه کارهای خیر خواهانه افراد نیکوکار است.

وی گفت:انجام کارهای خیر خواهانه به دلیل دل کندن از تعلقات دنیوی جاودانه خواهد ماند،زیرا دلبستگی افراد به مال و دل کندن ازآن سخت است، ولی دل کندن از این مقولات بدون توجه به میزان آن از نظر معنوی با ارزش است.

کاییدی فرهنگ سازی ، خیر شناسی و خیر بودن را از مهمترین اصول حرکتی خادمین این عرصه دانست و افزود: امروز همه تلاشگران این عرصه باید با توجه به این ستون های بسیار مهم در راستای اشاعه و ترویج این فرهنگ کار ساز و کشور ساز مدرسه سازی تلاش کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر نیز در این همایش با اشاره به این که مشارکت فعال خیرین مدرسه ساز به الگویی تمام عیار برای همه بخش ها و عرصه ها جامعه تبدیل می شود، اظهار داشت: مشارکت نیکوکاران سهم بسزایی را در رفع تنگناها در بخش فضاههای آموزشی دارد.

رضا علی محمودوندافزود: تعلیم و تربیت پایه پیشرفت و رشد هر نظام و کشوری است که نیازمند زیرساخت ها و سخت افزارها از جمله فضای آموزشی است.

وی گفت: خدمات خیرین مدرسه ساز جوششی از میان قلب های مومن و عاشق به خدمت است.

در ادامه از سوی اداره آموزش وپرورش پلدختر از50 خیر مدرسه سازاین شهرستان با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet