هدر موبایل
1389/02/28 11:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
فولادگر خبر داد:

انتخابات هیئت رئیسه جدید کمیسیون اصل 44 مجلس برگزار نشد

**رئیس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس از عدم برگزاری جلسه صبح امروز کمیسیون متبوعش برای انتخاب هیئت رئیسه جدید به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا خبر داد.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، ‌با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون متبوعش گفت: قرار بود که در جلسه صبح امروز و پیش از آغاز جلسه علنی، هیئت رئیسه جدید کمیسیون انتخاب شوند که به خاطر به حد نصاب نرسیدن اعضا، انتخاب هیئت رئیسه جدید به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

وی در این باره افزود: علت حضور نداشتن برخی از اعضا این بود که همزمان چند جلسه دیگر در مجلس درحال برگزاری بود لذا برخی اعضا نتوانستند در جلسه کمیسیون شرکت کنند.

رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس تصریح کرد: برای رسمیت یافتن جلسه و انتخاب هیئت رئیسه جدید باید دو سوم اعضا یعنی حداقل 10 نماینده از 15 نماینده در جلسه حضور پیدا می‌کردند ولی در جلسه امروز کمتر از 10 نماینده در جلسه حاضر بودند.

فولادگر ادامه داد: ‌البته بعد از اینکه جلسه رسمیت پیدا نکرد کم کم برخی اعضا در جلسه حاضر و جلسه رسمیت پیدا کرد اما چون کمیسیون نتوانست همزمان با جلسات دیگر تشکیل جلسه دهد، کمیسیون تشکیل جلسه نداد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet