هدر موبایل
1389/02/28 15:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
قنبری:

حمایت فراکسیون اقلیت از انتخاب‌ مجدد لاریجانی به عنوان رئیس مجلس

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: اعضای فراکسیون اقلیت مجلس در کل با انتخاب‌ علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس موافق هستند و فکر می‌کنم اکثر قریب به اتفاق اعضای فراکسیون به وی رای دهند.

داریوش قنبری، سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه اخیر فراکسیون متبوعش گفت: در جلسه اخیر فراکسیون اقلیت، اعضا مباحثی را در خصوص انتخابات هیئت رئیسه مجلس مطرح کردند و کمیته‌ای که بنا بود پیرامون عملکرد هیئت رئیسه گزارشی را تهیه کند، گزارش خود را ارائه کرد.

وی افزود: بعد از مباحث یاد شده تا حدودی مواضع فراکسیون در خصوص انتخابات هیئت رئیسه معلوم شد و بنا شد تصمیم اعضای شورای مرکزی به دیگر اعضا هم اطلاع داده شود.

قنبری با بیان اینکه احتمال دارد فراکسیون جلسه‌ای در خصوص انتخابات هیئت رئیسه با حضور تمام اعضا برگزار کند ادامه داد: فراکسیون در کل با انتخاب‌ علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس موافق است و فکر می‌کنم اکثر قریب به اتفاق اعضای فراکسیون به وی رای دهند.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس همچنین اظهار است: اعضای فراکسیون از نواب رئیس هم حمایت خواهند کرد ولی در خصوص سایر اعضای هیئت رئیسه باید بررسی‌های بیشتری صورت گیرد.

قنبری در خصوص کاندید شدن اعضای فراکسیون اقلیت برای انتخابات هیئت رئیسه اظهار داشت: تاکنون کسی از اعضای فراکسیون قصد ندارد برای انتخابات هیئت رئیسه کاندید شود.

وی در خصوص دیگر موارد مطرح شده در جلسه اخیر فراکسیون اقلیت خاطرنشان کرد: همچنین اعضا مباحثی را در خصوص هدفمند کردن یارانه‌ها مطرح کردند و اعضا بر تعامل دولت و مجلس در این خصوص تاکید کردند.

قنبری ادامه داد: در ادامه مباحث اعضای فراکسیون به بحث و تبادل نظر پیرامون اجلاس گروه 15 در تهران پرداختند و مسائلی در این خصوص مطرح شد ولی از آنجا که منافع ملی می‌طلبید که مواضع فراکسیون در مورد این مسئله مطرح نشود بنا شد در آینده فراکسیون مواضع خود را در خصوص اجلاس گروه 15 اعلام کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet