هدر موبایل
1389/02/28 20:43:00
سرویس کمیسیون ها
رضایی در گفت و گو با خانه ملت:

وزرای مسکن، اقتصاد و راه در کمیسیون عمران حاضر نشدند

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود وزرای اقتصاد، مسکن و راه در جلسه امروز کمیسیون حاضر شوند اما حضور پیدا نکردند.

محمد علی رضایی نماینده تربت حیدری در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه وزیر راه قرار بود با حضور در کمیسیون به سوال برخی از نمایندگان پاسخ دهد گفت: بهبهانی به کمیسیون اعلام کرد در کیش حضور دارد و به دلیل شرکت در جلسه ای نمی تواند در کمیسیون حاضر شود. همچنین وزیر اقتصاد در خاج از کشور بود و وزیر مسکن هم به دلیل داشتن برنامه ای در کمیسیون حضور نیافت.
وی با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون مسئولان وزارت اقتصاد، وزارت کشور، شهرداری تهران و برخی از مسئولان دیگر حضور یافتند گفت: در این جلسه عدم اجرای مصوبه اختصاص اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی برای مترو تهران و شهرهای بزرگ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و این موضوع مطرح شد که چرا به رغم مصوبه مجلس در این زمینه اعتبار مذکور به متروی تهران و شهرهای بزرگ اختصاص داده نشد.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: براساس مصوب مجلس که به ریاست جمهوری نیز ابلاغ شد هزار میلیارد تومان باید برای مترو تهران، 700میلیارد تومان برای متروی شهرهای بزرگ همچنین 300 میلیارد تومان برای شهرهای کل کشور جهت حمل و نقل اتوبوسرانی مورد استفاده قرار گیرد.
رضایی گفت: در این جلسه مطرح شد که این مصوبه به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت و دوباره به دولت برگشت ولی هنوز به وزارتخانه های جهت اجرایی شدن ابلاغ نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet