هدر موبایل
1389/02/29 09:07:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش:

سوالات آزمون دستیاری، استاندارد نبود

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: با بررسی‌هایی که صورت گرفته مشخص شد که سوالات آزمون دستیاری دوم استاندارد نبود.

 

غلامحسین مسعودی‌ریحان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت در پاسخ به این پرسش که نتایج بررسی به اعتراضات برخی داوطلبان از آزمون دستیاری دوم به کجا انجامید، گفت: با توجه به بررسی به عمل آمده به نظر می‌رسد که سوالات این آزمون استاندارد نبوده است.

نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابطال آزمون دستیاری اول از سوی وزیر بهداشت، اظهارکرد: مسئولان وزارت بهداشت باید توجه بیشتری به برگزاری آزمون دوم می‌کردند که به نظر می‌رسد آن حساسیت لازم را نداشته‌اند.

مسعودی‌ریحان با اعلام اینکه تعدادی ازداوطلبان آزمون دستیاری، از سوالات این آزمون به دلیل استاندارد نبودن اظهار ناراحتی کرده‌اند، افزود: کمیسیون آموزش مجلس این موضوع را به مسئولان وزارت بهداشت انتقال داده است.

وی در عین حال با تشکراز شهامت وزیر بهداشت به دلیل ابطال آزمون دستیاری اول به دلیل لو رفتن سوالات، خاطرنشان کرد: باید افراد زیرمجموعه وزیر بهداشت نیز حساسیت بیشتری نسبت به برگزاری آزمون مجدد دستیاری داشته و سعی می‌کردند که سوالات ازاستاندارد لازم برخوردار باشند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به سوالات آزمون دستیاری، تصریح کرد: به نظر می‌رسد که گزینه تعدادی از جواب سوالات یکی بوده که نباید این گونه می‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet