ایام محرم 1398
1389/02/29 10:55:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

کیفیت خودرو با اجرای قانون و نظارت مجلس ارتقاء می‌یابد

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی رسیدن به اهداف مطلوب در صنایع خودروسازی را اجرای درست قانون ارتقای کیفی خودرو توسط دولت و نظارت قوی مجلس بر عملکرد دولت دانست.

"علی اصغر یوسف نژاد" در بازدید از خبرگزاری خانه ملت، درخصوص ارتقاء کیفیت خودروهای داخلی و قانون تصویب شده در مجلس گفت: قانونی که در این باره به تصویب رسیده همه جوانب امروز وظایف دستگاه ها را به خوبی مشخص کرده است.

وی افزود: این قانون در جهت ارتقاء سطح کیفی تولیدات داخلی، رسیدن به استانداردها، افزایش خدمات پس از فروش و کاهش قیمت تمام شده است و قطعاً با اجرای صحیح دولت، می توانیم به این اهداف دست پیدا کنیم و مجلس نیز باید در جهت اجرای صحیح، نظارت کامل را داشته باشد.

یوسف نژاد تاکید کرد: اگر در اجرای این قانون نواقصی وجود داشت، مجلس آمادگی اصلاح آن را نیز دارد. بنابراین فرایند همکاری دولت و مجلس منجر به ارتقاء سطح کیفی تولیدات خودروهای داخلی می گردد.

وی پیرامون وضعیت تعرفه های واردات خودرو در قانون مجلس یادآور شد: در این قانون اختیار تعرفه های واردات خودرو به دولت واگذار شد که در کمیسیون ماده یک آیین نامه، راجع به شرایط تولید داخلی و رسیدن به نقطه تعادل در نظام تعرفه برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet