هدر اصلی
1389/02/29 19:38:00
سرویس سیاسی
سید فاضل موسوی:

کارهای اولیه انتخابات شوراها انجام شده است

**نمانیده ناظر مجلس شورای اسلامی بر هیات مرکزی نظارت بر امر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با بیان اینکه آخرین جسله این هیئت سال گذشته برپا شده است، گفت: در جلسه اخیر این هیئت برنامه‌ها و کارهای اولیه جهت برپایی انتخابات شوراهای شهر در پایان سال جاری مطرح شده بود و تقسیم بندی و تشکیل دبیرهای برگزاری نیز در نظر گرفته شد.

سید فاضل موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود: با توجه به مسائل اخیر و درخواست در تغییر زمان برگزاری انتخابات شورای شهر، این هیئت جهت انجام کارهای اولیه دست نگه داشته است تا نتیجه این مسائل مشخص شود.
وی با اشاره به اینکه تغییر زمان در انتخابات ضایع شدن حق مردم است، تاکید کرد: به شخصه مخالف تغییر زمان در این انتخابات هستم. شوراها با طول عمر 4 ساله از سوی مردم انتخاب شده اند. بهتر است این انتخابات در زمان مقرر صورت بگیرد و طول عمر انتخابات پیش روی را از 4 سال به 6 سال افزایش دهیم تا حق مردم ضایع نشود.

هیئت مرکزی نظارت بر امر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با موضوع ماده (53) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب 1/3/1375 ناظر بر ماده (73) قانون اصلاح تشکیلات شوراهای اسلامی کشوری و انتخابات شوراهای مزبور مصوب 29/4/1365 و با حضور 5 نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet