هدر اصلی
1389/02/30 17:16:00
سرویس سیاسی

یک نماینده حزب کارگر انگلیس در معرض اتهام سوءاستفاده مالی

**یک عضو پارلمان انگلیس به دلیل سوءاستفاده مالی و اتهامات جنایی در روزهای آینده در دادگاه حاضر می شود.

به گزارش خانه ملت به نقل از شبکه خبری انگلیسی اسکای نیوز، "اریک ایلزلی" از نمایندگان عضو حزب کارگر انگلیس به بیش از 20 هزار پوند سوءاستفاده مالی طی سال‌های 2006 تا 2008 میلادی متهم شده است.

پلیس لندن پس از انجام تحقیقات مقدماتی خود و جمع آوری برخی اسناد و مدارک علیه اریک ایلزلی نماینده مجلس عوام انگلیس، پرونده  وی را به دادستانی ارجاع داده است.

بر اساس این گزارش، مقامات حزب کارگر انگلیس بلافاصله پس از اعلام خبر تشکیل پرونده جنایی علیه ایلزلی، وی را از عضویت در این حزب معلق کردند.

این  گزارش می افزاید، بر اساس اعلام دادستان عمومی انگلیس، این نماینده پارلمان باید روز هفدهم  ژوئن در دادگاه وست مینستر لندن حاضر شود.

این موضوع  سایه سنگین خود را بر انتخابات اخیر پارلمانی نیز افکنده بود و به همین دلیل رهبران احزاب سیاسی انگلیس در تبلیغات انتخاباتی خود بر ضرورت پاکسازی نظام سیاسی و پارلمانی این کشور تاکید می کردند.

تعداد زیادی  از نمایندگان پارلمان قبلی انگلیس در انتخابات اخیر این کشور شرکت نکردند که به گزارش رسانه‌های انگلیس اکثر آنان به دلیل مواجهه با اتهاماتی در ارتباط با رسوایی‌های مالی از سیاست کناره‌گیری کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet