هدر اصلی
1389/03/01 15:54:00
سرویس اقتصادی
نماینده بندرانزلی در مجلس:

تحریم برای ایران نعمت است

**حسن خسته‌بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی در‌خصوص انتخابات هیأت‌رئیسه مجلس در خردادماه اظهار داشت: به نظر بنده ترکیب هیأت‌رئیسه مجلس تغییر نخواهد کرد و لاریجانی به طور قطع مجدداً به عنوان رئیس مجلس انتخاب خواهند شد و در مورد سایرین نیز معتقدم اگر بنا باشد تغییراتی صورت گیرد درخصوص هیأت‌رئیسه و نواب آن نیست.

خسته‌بند در گفتگو با روزنامه گلچین امروز در راستای انتشار برخی اخبار مبنی‌بر تحریم‌های جدید علیه ایران تصریح کرد: کلمه تحریم چیزی است که 30سال است ما می‌شنویم و هربار که سخن جدیدی از آن به میان می‌آید مردم، مجلس، دولت و همه دست‌اندرکاران کشور محکمتر شده و راهکارهای مختلفی را برای عبور از آن می‌یابند و به عبارت دیگر تلاش بیشتری برای رسیدن به خودکفایی می‌کنند.

خسته‌بند اظهار داشت: اگر این تحریم‌ها نبود قطعاً این همه موفقیت‌های علمی و پژوهشی برای ایران به دست نمی‌آمد و به عبارتی تحریم خود یک نعمت است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: آنچه مسلم است در چنین شرایطی دولت، مردم و مجلس باید هماهنگی و وحدت‌نظر داشته باشند و آنچه به صلاح ملت است را انجام دهند، ضمن اینکه با وحدت رویه بهترین نتیجه را می‌توان در مقابل تحریم‌های احتمالی که ممکن است در آینده صورت گیرد به دست آورد.

خسته‌بند اظهار داشت: با اقداماتی که طی روزهای اخیر از سوی ایران صورت گرفت ایران به دنیا نشان داد که در پی تعامل و حرکت همراستا با جهان است و به نظر می‌رسد با این تفاسیر کشورهای زیادی با ایران همراه خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet