هدر موبایل
1389/03/01 17:46:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی:

ترکیب هیئت‌رئیسه مجلس ثابت می‌ماند

**نماینده مردم رشت تاکید کرد که ترکیب هیات رییسه مجلس در انتخابات هیئت رییسه تغییر نخواهد کرد.

 جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخصوص انتخاب هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به سالگرد تأسیس و شکل‌گیری مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هرساله همزمان با سالگرد شکل‌گیری مجلس ترکیب هیأت‌رئیسه مجلس و همچنین هیئت‌رئیسه کمیسیون‌ها انتخاب می‌شوند و با توجه به بحث‌هایی که میان نمایندگان مجلس وجود دارد و با توجه به نوع عملکرد هیأت‌رئیسه در 2 دوره مجلس هشتم معتقدم که رئیس مجلس و نواب آن مجدداً رأی می‌آورند و مشکل اساسی در این خصوص میان نمایندگان وجود ندارد.

نماینده مردم رشت در گفتگو با روزنامه گلچین امروز گفت: امکان تغییر در میان منشی‌ها و کارپردازها وجود دارد و احتمال می‌رود شاهد یک یا 2 تغییر در این موارد باشیم.

کوچکی‌نژاد در راستای اعمال تحریم‌های احتمالی از سوی غربی‌ها تصریح کرد: این تحریم‌هایی که در دنیا وجود دارد ما مدام با آنها روبه‌رو بوده‌ایم و راه‌های مقابله با آن را نیز بلد هستیم و در بسیاری از مقاطع حساس و شرایط سخت با آن روبه‌رو شده‌ایم.

وی افزود: در مقاطع حساس و سخت‌ اقتصادی ما توانسته‌ایم با برنامه‌ریزی درست، تلاش و هماهنگی و انسجام در داخل کشور از گردنه این تحریم‌ها گذر کنیم و به نظر می‌رسد با کار و تلاش بیشتر می‌توان از این تحریم‌های جدید نیز گذشت.

کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت خاطرنشان کرد: ایران تلاش می‌کند تا از طریق دیپلماسی این راه را هموار کند و برگزاری اجلاس G15 این مسئله را نشان می‌دهد که یک قدم بزرگ در این راه برداشته است و این حسن‌نیت ایران را بیان می‌کند اما با توجه به شرایط موجود باید تدابیری اندیشید تا با برنامه‌ریزی درست و هماهنگی و همدلی از این بحران هم گذشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet