هدر موبایل
1389/03/02 12:19:00
سرویس صحن
شهریاری تاکید کرد:

مجلس خواستار اجرای همه بندهای بیانیه تهران است

**نماینده مردم زاهدان تاکید کرد که مجلس خواستار اجرای تمام بندهای بیانیه تهران است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: یقینا نمایندگان ملت ایران، خواستار اجرای تمام بندهای بیانیه تهران و خواستار فناوری هسته ای و چرخه سوخت هستند که از این خواسته ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد.

وی افزود: مساله ای که این روزها در کشور مطرح است، مساله ناهنجاری های اجتماعی و در راس آن مساله شوم بدحجابی یا بی حجابی است که متاسفانه دغدغه جدی مسئولان و امت شهیدپرور اسلامی شده است.

نماینده زاهدان خاطرنشان کرد: تمام کسانی که در مسائل فرهنگی دخالت دارند باید دست به دست هم داده و با یک کار فرهنگی گسترده این مساله را حل کنند.

وی گفت: ما اعتقاد داریم فقط با کسانی که در این مساله عناد دارند باید برخورد قانونی صورت گیرد و سعی کنیم موضوع را بیشتر از طریق فرهنگی پیگیری کنیم.

شهریاری تصریح کرد: تمام مسئولانی که به نحوی در مسائل فرهنگی دخیل هستند باید دست به دست هم بدهند و اگر احساس می کنند که خلاء قانونی هم وجود دارد موضوع را به مجلس شورای اسلامی ارجاع دهند و یقینا نمایندگان ملت در قانونگذاری در این زمینه دریغ نخواهند کرد.

نماینده زاهدان در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به مساله جمعیت اظهار داشت: این موضوع باید توسط کارشناسان و اساتید جمعیت شناسی مورد بحث و بررسی زیادی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: بعضی از اساتید دانشگاهها نظرشان این است که تا 14، 15سال دیگر ما مشکلی به اسم سالخوردگی در کشور نخواهیم داشت و یا بعضی دیگر از اساتید در رابطه با جمعیت شناسی معتقدند مشکل ما مدیریت منابع است و نه داشتن جمعیت جوان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet