هدر اصلی
1389/03/02 15:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حداد عادل:

دشمن در کنار جنگ تحمیلی، جنگ نرم را پیگیری کرد

**رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز رسانه‌ها و خبرنگاران اصولگرا از افسران فداکار جبهه جنگ نرم هستند که از هر جهت مورد هجمه قرار گرفتند که نمونه آن به دادگاه کشیده شدن و در جایگاه متهم قرار گرفتن است.

به گزارش فارس، غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس که در آئین تجلیل از رسانه‌های انقلابی افشاگر جریان فتنه بعد از انتخابات سخن می‌گفت، با اشاره به تجلیل امروز مجلس از قهرمانان دوران دفاع مقدس، تجلیل از سرداران عرصه جنگ نرم با دشمن را نیز امری ضروری دانست.

وی افزود:‌ امروز به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادی‌سازی خرمشهر از قهرمانان و شهدای عرصه جنگ تحمیلی تقدیر شد اما انقلاب در کنار جنگ تحمیلی با جنگ دیگری از ابتدا مواجه بوده است.

حداد عادل افزود: دشمن در کنار جنگ تحمیلی، جنگ نرم را پیگیری کرد و اگرچه جنگ سروصدا و انفجار دارد و تبعات آن بیشتر ملموس و محسوس است اما خطر جنگ نرم بیشتر از آن است چرا که با ایمان و افکار مردم سروکار دارد.

رئیس سابق مجلس با بیان اینکه جنگ نرم دشمن علیه جمهوری اسلامی از سال 76 قوت و وسعت بیشتری گرفت و پیچیده‌تر شد، تصریح کرد: بعد از انتخابات دهم شاهد بروز و ظهور تمام عیار جنگ نرم دشمن بودیم و آنها با همه سلاح و ابزار رسانه‌ای خود وارد صحنه شدند و در این دوره از فضای مجازی هم بصورت گسترده و با قوت استفاده شد.

وی ادامه داد:‌ آنگونه که ما وظیفه داریم از افسران و میدان دفاع مقدس تقدیر کنیم، وظیفه داریم از افسران بیدار در جبهه جنگ نرم هم تقدیر کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز رسانه‌ها و خبرنگاران اصولگرا از افسران فداکار جبهه جنگ نرم هستند که از هر جهت مورد هجمه قرار گرفتند که نمونه آن به دادگاه کشیده شدن و در جایگاه متهم قرار گرفتن است.

حداد عادل در این حال ابراز خرسندی کرد که همه وسایل فراهم شد و مدیران رسانه‌های انقلاب که مورد شکایت مخالفین جمهوری اسلامی قرار گرفته بودند با شایستگی از خود دفاع کرده و با ترئعه از اتهامات سربلند شدند.

وی با اشاره به حضور گسترده نمایندگان ملت در مراسم تجلیل از مدیران خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های افشاگر جریان فتنه تصریح کرد:‌ حضور گسترده نمایندگان ملت در این نشست به معنای آن است که ملت قدردان زحمات پاسداران نظام و مدافعان انقلاب در صحنه جنگ نرم است.

"نمایندگان ملت اهمیت کار سرداران میدان مقابله با جنگ نرم را تشخیص می‌دهند و مردم از نقش آنها غافل نیستند و می‌دانند در این جبهه سخت و سنگین اهل قلم با ایمان و بصیرت و صبر و پشتکار از ارزش‌ها دفاع می‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر کسانی هستند که نیروهای انقلاب را به خاطر افشای پلید دشمن به دادگاه می‌کشند اما نمایندگان ملت آنها را عزیز می‌دارند و امید است سرداران این عرصه با پایمردی و استواری و فزونی حسن سلیقه و عقیده در راه دفاع از انقلاب اسلامی‌ گام بردارند.

حداد عادل در پایان خاطرنشان کرد که مجلس شورای اسلامی و به طور خاص کمیسیون فرهنگی مجلس از هر اقدامی در جهت حمایت از رسانه‌های انقلاب در مقابله با جنگ دشمن و اعتلای نظام اسلامی و مردم مسلمان ایران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet