هدر اصلی
1389/03/02 13:55:00
سرویس سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

مدیریت رئیس مجلس راضی‌کننده است

**مدیریت علی لاریجانی به خوبی توانسته رضایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی را برآورده کند.

بشیر خالقی، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با هفته‌نامه خبراردبیل با اشاره به اینکه فراکسیون اصولگرایان در جلسه آینده خود چارچوب‌های موردنظر و کاندیداهای خود را برای انتخابات آتی هیأت‌رئیسه تعیین خواهدکرد، گفت: دکتر لاریجانی با تسلط به قوانین و آیین‌نامه‌ها موفق شده تا نقش لازم در اداره مجلس را ایفا کند.

وی افزود: رئیس مجلس با ایجاد یک فضای همکاری بین قوا تلاش کرده مشکلات موجود را برطرف کند، گرچه این امر نیازمند همکاری بیشتر قوای دیگر نیز هست.

نماینده مردم خلخال و کوثر تأکید کرد: مهم‌ترین انتظار نمایندگان از هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ایجاد فضای هماهنگی و همدلی برای رفع معضلات کشور به‌ویژه مشکل بیکاری و اشتغال جوانان است.

خالقی گفت: اگر هیأت‌رئیسه و رئیس مجلس بتوانند با تنظیم روابط قوای 3 گانه، مسیری را در کشور برای رفع مشکلات فراهم آورد، نمایندگان مردم نیز با تلاش خود سعی خواهندکرد قوانین لازم را در این زمینه تنظیم کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل افزود: در مجموع تلاش‌های دکتر لاریجانی راضی‌کننده بود و ایشان به عنوان آیینه مجلس نقش بسیار مؤثری را در مسائل داخلی و خارجی ایفا کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet