هدر موبایل
1389/03/02 19:55:00
سرویس کمیسیون ها

بررسی الحاق سازمان ملی جوانان و تشکیل وزارت ورزش در کمیسیون فرهنگی

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس سازمان ملی جوانان در جلسه امروز کمیسیون حاضر شد، گفت: با توجه به اینکه بحث کمیسیون اجتماعی الحاق سازمان ملی جوانان به وزرات ورزش بود، بذرپاش مخالفت خود در این خصوص را در کمیسیون فرهنگی اعلام کرد.

بهروز جعفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: بذرپاش علت مخالفت خود با الحاق این سازمان به وزارت ورزش را نیاز جامعه جوان به سازمانی در حد معاونت رئیس جمهور دانست و ادامه داد که جمعیت جوانان کشور به قدری زیاد است که الحاق سازمان جوانان به وزارت ورزش از توجه لازم به این جمعیت می کاهد.
وی با بیان اینکه رئیس سازمان ملی جوانان به همراه کارشناسان سازمان ملی جوانان گزارش مبسوطی از عملکرد این سازمان ارائه کردند و به سوالات چند نماینده در خصوص برنامه های سازمان ملی جوانان پاسخ داند، گفت: بذرپاش با اشاره به سامانه "ساج" که در خصوص آموزش الکترونیکی ازدوج جوانان است، گزارش آموزش های ارائه شده در این سامانه را به کمیسیون تحویل داد.
عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره بر اینکه گزارش سازمان دارالقرآن در کمیسیون با حضور مسئولان آن مورد بررسی قرار گرفت، تاکید کرد: تشکیل کارگروهی متشکل از اعضای کمیته های گردشگری، رسانه ها و دیگر کمیته های دیگر جهت بررسی برنامه پنجم توسعه با محوریت فرهنگی از دیگر برنامه های کمیسیون فرهنگی بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet