هدر موبایل
1389/03/03 10:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی:

ادغام سازمان ملی جوانان و تبدیل به وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس رای نمی آورد

**نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: به طور قطع ادغام سازمان ملی جوانان و تبدیل به وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس رای نمی آورد و به نتیجه نخواهد رسید.

جواد آرین منش در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب ادامه داد: گزارشی که سازمان ملی جوانان روز یکشنبه از برنامه ها و فعالیتهای خود ارائه داد نشان می دهد که باید عملکرد سازمان ملی جوانان بسیار قوی تر از وضعیت فعلی باشد.

وی با اشاره به این که در جلسه روز یکشنبه فراکسیون فرهنگی مجلس گزارش فعالیت این سازمان به ویژه در زمینه ازدواج و راه اندازی سایت اطلاع رسانی در این موضوع ارائه شد، افزود: اقدامات خوبی از سوی این سازمان در مسائلی مانند ازدواج، کاهش نرخ طلاق و هویت جوانان انجام شده  و عملکرد این سازمان از این حکایت دارد که این مجموعه در حوزه های اجرایی ورود پیدا نکرده و بیشتر در زمینه نظارت و برنامه ریزی فعالیت می کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این جلسه نقطه نظرات نمایندگان در مورد سازمان ملی جوانان مطرح شد، بیان داشت: نمایندگان در این جلسه عنوان کردند که تعیین یک راهبرد بلند مدت برای این سازمان ضروری است و نباید سازمان با تغییر مدیریتها دچار سردرگمی و اختلال در برنامه ها شود.

وی افزود: مسئولان این سازمان نیز مدعی بودند که سند ملی جوانان تدوین شده و بر اساس این سند برنامه های سازمان تعیین می شود.

آرین منش تصریح کرد: نمایندگان مجلس معتقدند سازمان ملی جوانان باید تنها در مسائلی وارد حوزه اجرایی شود که در آن بخش با خلا مواجه هستیم و گرنه در حوزه هایی مانند مسکن و اشتغال این سازمان نمی تواند کاری از پیش ببرد.

وی در مورد ارزیابی نمایندگان از عملکرد سازمان ملی جوانان گفت: فرصت نمایندگان برای بررسی عملکرد این سازمان بسیار کم بود و جمعبندی و اعلام نتیجه در مورد آن نیاز به زمان بیشتری دارد و گزارش ارائه شده بخشی از فعالیتهای این سازمان بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet