هدر موبایل
1389/03/03 16:22:00
سرویس سیاسی
بنایی تاکید کرد:

رای فراکسیون اصولگرایان نشانه اعتقاد مجلس به منش اعتدالی لاریجانی است

**نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت اخلاقی و متواضعانه باهنر در نشست دیروز فراکسیون اصولگرایان پس از اعلام نتایج آراء هیات رییسه، یاد شهید باهنر را در میان حضار زنده کرد.

علی بنایی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه روز گذشته مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان که برای بررسی انتخابات هیات رییسه برگزار شده بود، اظهار داشت: زمانی که نتیجه آراء اعلام شد و آقای صدر با اختلاف 4 رای از آقای باهنر پیشی گرفتند، باهنر با کمال تواضع و فروتنی به سمت صندلی صدر رفت و به وی تبریک گفت.

وی افزود: این اقدام ایشان، یاد شهید باهنر را در بین حضار زنده کرد.

بنایی در تحلیل از نتیجه انتخابات هیات رییسه در فراکسیون اصولگرایان و رای رییس مجلس، گفت: این رای نشان داد که مجلس اصولگرایان، اقتدار، شخصیت و منش اعتدالی لاریجانی را پذیرفته و تائید می کند.

نماینده قم خاطر نشان کرد: این که لاریجانی علیرغم حضور سلایق گوناگون در مجلس، جلسات را به خوبی مدیریت می کنند و از مجلس هشتم یک مجلس کارآمد ساخته اند که در همه مسائل حساس و مهم کشور تاثیرگذار است، نشان دهنده توانمندی و همه جانبه نگری ایشان است.

وی با بیان اینکه اصولگرایان مجلس در نشست دیروز برای چندمین بار به این قابلیت ها و توانایی ها رای دادند، گفت: آرای دیروز لاریجانی با آراء قبل از شروع مجلس هشتم ایشان تقریباً یکسان بود و این در شرایطی بود که حدود 40 نفر از دوستان اصولگرای ما در جلسه غائب بودند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet