هدر اصلی
1386/10/25 11:08:00
سرویس صحن

اعتراض سرافراز به قرائت نام اعضای کمیسیون آموزش در اسامی غایبین دیروز

علی سرافراز نسبت به قرائت نام اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به عنوان غایبین جلسه علنی روز دوشنبه تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی سرافراز" نماینده مردم مشهد در جلسه علنی روز سه شنبه طی یک تذکر آیین نامه ای با استناد به مواد 23 و 11 اظهار داشت: برای حفظ نظم مجلس اول انسجام در مدیریت مجلس لازم است و رعایت نظام و قانون و هماهنگی بین اعضای ضروری است.

وی افزود: اینکه در اول صبح رئیس جلسه اعلام می کند که اعضای کمیسیون آموزش به دیدار مقام معظم رهبری رفته اند اما بعد اعلام می شود که این افراد غایب هستند و اسامی فرد فردشان برده می شود.

نماینده مشهد گفت: اینکه رئیس مجلس اعلام کند که اشتباه شده نمی تواند پوشاننده عیب باشد چون شما اسم 22 نفر را خواندید و در سراسر کشور پخش شده و این افراد به عنوان انسان هایی بی نظم و افرادی که نسبت به بیت المال و حق مردم در مجلس توجهی ندارند تلقی می شوند.

این حق الناسی است و باید اسم همه افراد برده شود و اعلام شود که این اشتباه از مجلس بوده است.

وی افزود: بنده 90 روز مرخصی طلبکار هستم ولی اگر بخواهم یک روز به دلیل سرماخوردگی و یا مریضی در خانه بمانم هر تماسی که می گیریم موثر واقع نمی شود و از ما نسخه پزشک می خواهند و مثل دبستان برخورد می کنند. این نوع ارتباط بین نماینده ملت و هیات رئیسه یک ارتباط دبستانی و بسیار ناپسند است.

حدادعادل در پاسخ به این تذکر گفت: این انسجام بین اعضای هیات رئیسه که شما اشاره کردید ناشی از این است که خود آقای سبحانی نیا چون از شهرستان می آمدند در آن زمان خودشان هم حضور نداشتند و آن توضیح آقای باهنر را نشنیده بودند. یعنی تقصیری نداشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet