هفته دفاع مقدس
1389/03/04 11:51:00
سرویس صحن
محمدتقی رهبر در نطق میان دستور:

مبارزه با تهاجم فرهنگی عزم جدی‌تر دولت را طلب می‌کند

**رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبارزه با تهاجم فرهنگی توجه و عزم جدی تر دولت و مدیریت قوی فرهنگی و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را طلب می کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدتقی رهبر" ناطق میان دستور جلسه علنی روز سه شنبه 4 خرداد ماه، اظهار داشت: 14 خرداد یادآور ارتحال ملکوتی معمار انقلاب اسلامی و 15 خرداد تذکار نهضت اسلامی سال 42 و طلایه داران شکوه و شهادت و 22 خرداد سالروز درخشش ملت در انتخابات ریاست جمهوری را گرامی داشته و با آرمانهای حضرت امام و خلف صالح او مقام عظمای ولایت تجدید میثاق می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همکاران گرامی قریب دو سال از مجلس هشتم می گذرد و ما نمایندگان قبل از هر چیز باید ناظر بر اعمال خود و میزان پایبندی به سوگندی باشیم که یاد کرده ایم و در پاسخ به دغدغه های مقام معظم رهبری و توجه به رهنمودهای معظم له به نمایندگان، با حضور جدی تر در انجام وظیفه از فرصت ها استفاده کنیم به ویژه در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف نام نهاده شد.

نماینده اصفهان افزود: در این راستا لازم است آئین نامه داخلی مجلس نیز اصلاحات و الزامات جدی تری را تدوین کند که غیبت ها و مرخصی ها ضابطه مند و پرهزینه باشد و مجلس با شتاب بیشتر به کار خود ادامه دهد.

رهبر در بخش دیگری از نطق خود یادآور شد: مواضع مقدرانه ریاست محترم جمهوری در برابر زیاده خواهی های قدرتهای سلطه گر و دفاع از حقوق ملت به ویژه استفاده صلح آمیز از دانش هسته ای را می ستایم و همچنین از تلاش خستگی ناپذیر و خدمتگزاری و ریسک پذیری در مسائلی چون هدفمند کردن یارانه ها قدردانی می کنیم و توفیق اجرایی شدن صحیح آن را از خداوند مسئلت داریم.

وی همچنین در نطق خو با اشاره به مسائل فرهنگی و لزوم مقابله با جنگ نرم اظهار داشت: مبارزه با تهاجم فرهنگی توجه جدی تر دولت را می طلبد که تنها بودجه و اعتبارات چاره آن نیست و عزم جدی تر و مدیریت قوی فرهنگی و اجرایی شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در وزارتخانه ها، ادارات و سازمانها و سطح جامعه را طلب می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet