هدر اصلی
1389/03/04 12:35:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی

**در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه ۴ خرداد مجلس شورای سلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر امینی نماینده کرمانشاه به وزیر راه وترابی در خصوص تسریع در انجام روکش آسفالت راه روستاهای شهرستان کرمانشاه.

- تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم ابلاغ اعتبار مورد نیاز راه آهن مراغه و ارومیه و به و رییس جمهور دستور رسیدگی به علت شکایات ادارات بر علیه یکدیگر.

- تذکر اکبریان، قاضی پور و محجوب نمایندگان کرج، ارومیه و تهران به رییس جمهور در خصوص دستور حذف قرارداد شرکتهای خدماتی ادارات دولتی.

- تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به علت عدم تامین آمبولانس برای مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان شهرکرد.

- تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر نیرو در خصوص بررسی علت عدم اجرای طرح ساماندهی رودخانه سفید رود در حوزه شهری رودبار و همچنین لزوم اجرای ساماندهی رودخانه سیاه رود رحمت آباد.

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ضرورت انجام وعده های داده شده به خبرنگاران در خصوص سهام عدالت و وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی اعلام علت مرجوع شدن محموله سیب درختی ایران از سوی کشور امارات و همچنین جلوگیری از توزیع یک نوع شلیل وارداتی آلوده به سم خطرناک د.د. ت.

- تذکر دهدشتی نماینده آبادان به وزیر راه و ترابری در خصوص اعلام علت عدم بازدید از طرح جاده آبادان، ماهشهر در روز سوم خرداد به علت بروز گردو غبار.

- تذکر ونایی نماینده ملایر به وزیر راه و ترابری در خصوص تعلل شرکت فرودگاه های کشور در مکان یابی صحیح و شروع عملیات احداث فرودگاه ولیعصر(عج).

- تذکر خسته بند نماینده بندرانزلی به رییس جمهور در خصوص دستور تعیین تکلیف حریم 60 متری نوار ساحلی دریای خزر به خصوص در شهرستان بندرانزلی.

- تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به رییس جمهور در خصوص دستور تعیین سقف قرارداد فوتبالیستها و جلوگیری از انعقاد قرارداد با مبالغ هنگفت توسط سازمان تربیت بدنی.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی فوری به آسیب های انسانی ناشی از غبار شدید و عوارض آن بر محصولات کشور و باغی در غرب و جنوب کشور.

- تذکر موسوی نماینده خدابنده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رسیدگی به وضع نامتعارف و غیرکارشناسی جذب استعدادهای درخشان در مقاطع مختلف درسی در آموزش و پرورش.

- تذکر محمدیاری نماینده توالش و ماسال به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از تخریب باغات و مزارع مردم در منطقه لمیار تالش توسط منابع طبیعی.

- تذکر مطورزاده نماینده خرمشهر به وزیر علوم و تحقیقات و فن آوری در خصوص رسیدگی به اقدامات تفرقه افکنانه مسئولان دانشگاه علوم فنون دریایی خرمشهر.

- تذکر سادات ابراهیمی نماینده شوشتر و گتوند به وزیر رفاه وتامین اجتماعی در خصوص اعلام علت عدم توسعه بیمارستان تامین اجتماعی شوشتر و احداث درمانگاه گتوند و تعیین تکلیف منازل شرکت خانه سازی در منطقه شوشتر نو.

- تذکر ثروتی و کمالیان نمایندگان بجنورد و قوچان به وزیر کشور در خصوص تعیین تکلیف مدیریت استان و خاتمه دادن به نابسامانی ها.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب، رودان و جاسک به وزیر نیرو در خصوص اجرای طرح آبرسانی به مجتمع کنار ترش شهرستان میناب و روستاهای تابعه.

- تذکرات فدایی نماینده سنقر و کلیایی به وزیر راه و ترابری در خصوص اعلام علت تاخیر در اجرای کمربندی شهرستان سنقر و کلیایی و به وزیر مسکن وشهرسازی تسریع در اجرای عملیات ساختمانی و تحویل بیمارستان 96 تختخوابی سنقر و کلیایی و کندی روند اجرای طرح مسکن مهر در شهرستان سنقر.

- تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص اعلام علت تاخیر در ساخت بخشداری بخش 400 هزار نفری گلستان.

- تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص تامین اعتبار مطالعه و اجرای طرح هادی در روستاهای زرین آباد اولیا و سفلی و زیت اولیا؛ به وزیر آموزش و پرورش حل مشکل روستاهایی که مدارس مخروبه دارند و به وزیرکشور علت کم توجهی استانداری مازندران به حق مردم منطقه میان درود برای ارتقاء به شهرستان.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین وزارت آموزش و پرورش استخدام تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی بالای 60 ماه خدمت استان قزوین.

- تذکر سازدار نماینده مرند و جلفا به وزیر کشور جلوگیری از اقدامات خودسرانه و غیرقانونی برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه و مداخلات افراد غیرمسئول در مدیریت شهرستان.

- تذکر نظری مهر نماینده کردکوی، بندر گز و بندر ترک به رییس جمهور دستور تسریع در انتزاع محیط زیست استان گلستان از استان مازندران باتوجه به گذشت 13 سال از استان شدن استان گلستان.

- تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر بهداشت در خصوص تامین کادر تخصصی مورد نیاز بیمارستان های سراوله، مهران و ایوان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet