هدر اصلی
1389/03/05 15:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کمیسیون امنیت ملی:

اظهارات کلینتون برای ما ارزشی ندارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا در رابطه با بیانیه ۳ جانبه تهران گفت: حرف های خانم کلینتون و مقامات دولت آمریکا برای ما هیچ ارزشی ندارد.

محمود احمدی بی غش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایرنا با بیان این مطلب تاکید کرد: اظهارات و موضع گیری های مقامات آمریکایی برای ما ملاک نیست و ما نامه خود در رابطه با بیانیه تهران را به آژانس تحویل داده ایم و موضع آن برای ما مهم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: اظهارات و مواضع دولت آمریکا برای خودش ارزش دارد و ما نیز منتظر می مانیم تا آژانس بین المللی انرژی اتمی به عنوان نهاد بین المللی ذیربط در این رابطه اعلام نظر کند.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با هرگونه اعمال فشار برای تغییر در بندهای بیانیه تهران گفت: اگر آژانس به عنوان مرجع بین المللی که ما نامه خود را در زمینه مبادله سوخت به آن ارائه کرده ایم بخواهد تغییری در هر یک از بندهای این بیانیه بدهد و خواسته های خود را در آن جای دهد، نمایندگان و مردم ما زیر بار آن نمی روند.

نماینده شازند تصریح کرد: نباید یک بند از این بیانیه کم و یا به آن زیاد شود زیرا هر گونه تغییر به معنای از بین بردن خود به خود تمام این بیانیه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet