هدر اصلی
1389/03/05 16:09:00
سرویس سیاسی
یحیی زاده:

رای بالای مجلس نشان از عملکرد موفق لاریجانی است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: رای بالای لاریجانی به عنوان رییس مجلس نشان داد نمایندگان به سیاست های وی در خصوص حفظ شأن مجلس رضایت دارند.

سید جلال یحیی زاده در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: در حالی که در اجلاسیه سوم مجلس رای رییس مجلس معمولاً با افت محسوسی همراه است؛ اما ما به خوبی دیدیم لاریجانی با کسب 214 رای بسیار خوب و بی سابقه ای کسب کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص نامزدی نایب رییس مجلس یادآور شد: آقای باهنر نشان داد به الزامات فراکسیون کاملاً پایبند است، با وجود فشار نزدیک به 100 نفر از نمایندگان برای کاندیدا شدن طبق رای استمزاجی از فراکسیون از این عرصه کنارگیری نمود.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: من مطمئنم آقای باهنر در قالبی دیگر حامی مجلس خواهد بود، حتی تلاشش را در راه ایجاد حزب جدید معطوف می کند تا بتواند از اصولگرایان حمایت کند.

رییس فراکسیون تربیت بدنی مجلس در خصوص انتخابات اجلاس مجلس با سال های گذشته گفت: بعد از مدتها فراکسیون اصولگرایان این هفته و در روز جاری و همچنین در روز یکشنبه و مجمع عمومی فراکسیون، شاهد تشکیلاتی عمل کردن فراکسیون بودیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet