هدر موبایل
1389/03/05 17:02:00
سرویس فرهنگی
رهبر تاکید کرد:

قانون عفاف و حجاب در وزارتخانه ها گم شد

**انقلاب اسلامی ایران نشانه‌ و نمادی دارد که یکی از آنها، حجاب زنان ایرانی است، پس یقیقنا برای از بین بردن این انقلاب دشمنان آن دست به سیاست ها و اعمالی می‌برند که این نماد را از بین ببرند. بی حجابی و بد حجابی طراحی شده اذهان بیگانگان است؛ که متاسفانه ما نیز آب در آسیاب دشمن می ریزیم.

محمد تقی رهبر عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اصفهان با مطرح کردن این مسئله به خبر نگار خانه ملت گفت: سالها پیش قانونی با عنوان قانون ساماندهی مد و لباس در مجلس هفتم مصوب شد و قرار بود طبق این قانون 3 وزارتخانه ارشاد، بازرگانی و صنایع این قانون را اجرایی کنند؛ اما من اعلام می کنم که این قانون به این 3 وزارتخانه رفت و گم شد. حال اصلا کسی نیست که سراغی از این قانون بگیرد.

وی افزود: بعد از آن هم شورای عالی انقلاب فرهنگی طرحی را در سال 85 تصویب کرد که در این طرح قرار شد تا دولت برای امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اقدام کند. این قانون هم سرگردان در وزارت ارشاد و وزارت کشور ماند و فراموش شد.

 رهبر در ادامه به خانه ملت گفت ‌که دولت اصولگرا چرا نسبت به این قانون بی اعتنا است و بعید به نظر می رسد که چنین رفتاری در مورد این مسئله داشته باشد. چرا بی اعتناییم تا جامعه از هم بپاشد. بی حجابی و بی بند و باری را در جامعه نمی بینیم؟ بسیاری از موارد قبیح در این رابطه را علنا در خیابان مشاهده می کنیم؛ اما خوشبختانه نیروی انتظامی وارد عمل شده است و معتقدم که باید از نیروی انتظامی در این رابطه حمایت کرد.

رهبر ادامه داد: به دولت هم توصیه می کنیم که کوتاهی نکند و وارد عمل شود تا خواست رهبری ،علما و مراجع را بر آورده سازد. دولت صدای این همه معترض بر ای بی حجابی را نمی شنود؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet