هدر موبایل
1389/03/06 15:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
توکلی:

با تغییرات هیات رییسه تغییری در رفتارهای مجلس رخ نخواهد داد

**رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، گفت: میزان رای بالای آقای پزشکیان ربطی به اکثریت و اقلیت مجلس ندارد.

به گزارش ایسنا، "احمد توکلی" در حاشیه‌ برگزاری پنجمین کنگره جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی که صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، درباره تغییرات رخداده در هیات رییسه‌ مجلس شورای اسلامی، گفت: این تغییرات، تغییرات زیادی نبود و اینکه برخی افراد می‌گویند آقای باهنر رفته و صدر آمده در کل تغییری ایجاد نمی‌کند.

خبرنگاری پرسید آیا انتخاب نشدن آقای باهنر سیاسی بوده است؟ که توکلی پاسخ داد: مگر می‌شود که کار انتخابات مجلس سیاسی نباشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، همچنین در پاسخ به این سوال که نظرتان در مورد اظهارنظر قبلی آقای باهنر مبنی بر اینکه در هیات رییسه بجز در سطح دبیران هیچ تغییری ایجاد نشد چیست؟ گفت: باهنر به تصمیمات فراکسیون اکثریت پایبند بود به همین دلیل نامزد نشد. ولی اگر در جلسه علنی نامزد می‌شد رای می‌آورد.

خبرنگاری پرسید آیا این تغییر در میان هیات رییسه از سوی حامیان دولت بوده است که توکلی پاسخ داد: اکثریت عموم فراکسیون اصولگرایان حامی دولت هستند و تغییری در رفتارهای مجلس رخ نخواهد داد.

وی همچنین در ارزیابی خود از میزان بالای رای پزشکیان به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان، گفت: فکر می‌کنم عده‌ای دوست نداشتند به صدر رای دهند به ایشان رای دادند و این ربطی به اکثریت و اقلیت مجلس ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet