هدر اصلی
1389/03/06 15:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
فدایی:

گفتمان انقلاب اسلامی توطئه نظام سلطه را نقش بر آب کرد

**دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی تاکید کرد: شکست دشمنان ملت ایران پس از انتخابات ۸۸ موجب واکنش دیوانه وار دشمنان شد و فتنه ای بزرگ را رقم زد ولی جهاد بزرگ ملت ایران در احیا گفتمان اسلامی، توطئه نظام سلطه را شکست داد.

به گزارش ایرنا،‌ "حسین فدایی" روز پنجشنبه در پنجمین کنگره سراسری جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان این که اسلام دین کامل، برتر و مکتب الهی و نسخه شفابخش برای همه انسان هاست اظهار داشت: حکومت دینی اسلام جامع ترین نظام سیاسی اجتماعی است و گفتمان انقلاب اسلامی فراتر از همه مکاتب و نظام های سیاسی و اجتماعی بشری است که بر اساس علوم و تجارت انسانی تاکنون بدست آمده است.

به گفته وی، اقدام دعوت کنندگان به مکاتب فکری، سیاسی اجتماعی از ابتدای انقلاب تاکنون در مقابل جمهوری اسلامی برای جلوگیری از رشد و تعالی بشریت بوده و فرصت سوزی ظرفیت ملت بزرگ ایران را به همراه داشته است.

وی با بیان این که نظام اسلامی پاسخگوی نیاز همه انسان ها حتی غیر مسلمانان است اظهار داشت: نظام های غیر الهی، مبتنی بر خواست و اراده فردی و خواست و اراده جمعی است که دعوت به دنیا می کنند و بشریت را به گمراهی و ضلالت می کشاندند.

وی گفت: بزرگترین مدافع حقوق انسان ها و جوامع در طول تاریخ خداوند باری تعالی است و انبیاء و ائمه این رسالت بزرگ را بر دوش داشتند.

به گفته فدایی، ولایت فقیه با اتکا بر دو منبع قدرت الهی و مردمی ضامن امین برای اسلامیت و جمهوریت نظام است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ماهیت نظام اقتدارگرا و برتری طلب و استکباری رو به نابودی است گفت: این نظام مبتنی بر ظلم و در مقابل حق است از این رو در معرض نابودی قرار دارد.

وی گفت: همان گونه که قدرت افسانه ای اتحاد جماهیر شوروی نابود شد دیر یا زود شاهد افوا قدرت پوشالی آمریکا نیز خواهیم بود.

فدایی تاکیدکرد: روح مقاومت، پایداری و عدالتخواهی و استکبار ستیزی که به برکت انقلاب اسلامی در سراسر جهان مطرح شد در حال نهادینه شدن است.

وی با بیان این که انقلاب اسلامی در روند رو به تکامل سی ساله خود، توطئه های نظام سلطه علیه اسلامیت و جمهوریت را در انتخابات 22 خرداد سال 88 با موفقیتی قاطع پشت سر گذاشت گفت: گذار از فتنه ، نظام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان نظام الهی، انسانی،آزاد و مستقل و الگویی برای همه جهانیان تبدیل کرد.

وی گفت: جهاد بزرگ ملت ایران در احیا گفتمان انقلاب اسلامی مشارکت بیش از 80 درصدی در انتخابات 22 خرداد 88 و انتخاب رییس جمهوری در چهارچوب گفتمان انقلاب اسلامی با بیش از 60 درصد آرا تمامی توطئه نظام سلطه از ابتدای انقلاب را که در سال گذشته به اوج خود رسید را نقش بر آب کرد.

فدایی اظهار داشت: شکست دشمنان ملت ایران پس از انتخابات 88 موجب واکنش دیوانه وار آن ها شد و فتنه ای پیچیده را رقم زد که طیف گسترده ای از نظام سلطه و ضد انقلاب خواص اهل تردید و مردود و مسکوت را با مدیریت اتاق جنگ نرم نظام سلطه بین المللی برای جبران این شکست ساماندهی کرد.

وی بیان کرد: عده ای تلاش کردند شیرینی پیروزی بزرگ در انتخابات را به کام ملت ایران تلخ کنند خواسته و ناخواسته در مسیر ارتجاع و همراهی با نظام سلطه و خیانت به ملت ایران گام برداشتند و توصیه مکرر ما به اصحاب تردید و سکوت که مواضع ان ها زمینه تقویت فتنه و استمرار آن را فراهم نموده جدا نمودن صف بندی ها از نظام سلطه و ضد انقلاب و آشوبگران بوده است.

پنجمین کنگره سراسری جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی امروز پنجشنبه با سخنرانی غلامعلی حداد عادل مشاور رهبر معظم انقلاب و آیت الله حائری شیرازی عضو مجلس خبرنگارن رهبری در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet