هدر موبایل
1389/03/07 15:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان، به خوبی معرفی نشده است

**یک عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه معتقد است هنوز نتوانسته‌ایم به خوبی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان را برای سرمایه‌گذاران معرفی کنیم.

فرهاد تجری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که استان کرمانشاه شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری در تمام بخش‌ها را دارد، اظهار داشت: قابلیت‌های استان در زمینه سرمایه‌گذاری منحصر به فرد است، ولی متاسفانه تاکنون در زمینه معرفی این قابلیت‌ها چه برای سرمایه‌گذاران داخلی و چه سرمایه‌گذاران خارجی موفق نبوده‌ایم.

نماینده سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین افزود: مطمئنا اگر به معرفی درست از زمینه‌های سرمایه‌گذاری در استان بپردازیم شاهد ورود سرمایه گذاران به استان خواهیم بود.

تجری ادامه داد: ضعف مدیریت‌های گذشته استان و عدم نگاه درست به سرمایه‌گذاران از دیگر عوامل دخیل در عدم بهره‌گیری مناسب از سرمایه‌گذاران در استان بوده است.

تجری اظهار داشت: البته نباید درگیری مستقیم استان در طول هشت سال جنگ تحمیلی و عدم امکان سرمایه‌گذاری در استان را نیز از یاد برد.

وی پتانسیل‌های بالای استان در بخش کشاورزی و گردشگری و هم مرز بودن با کشور عراق و امکان صدور کالا در کوتاه‌ترین زمان به بازار این کشور و وجود مواد معدنی مناسب نظیر قیر طبیعی در استان را از زمینه‌های مناسب جهت سرمایه‌گذاری در این استان برشمرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet