هدر موبایل
1389/03/08 09:36:00
سرویس کمیسیون ها
با پیگیری‌های نماینده محلات و دلیجان محقق شد

اختصاص 43میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های راهسازی و بهداشت

**علیرضا سلیمی از موافقت وزیر راه و ترابری با اختصاص مبلغ ۱۰میلیارد ریال برای تسریع در عملیات طرح احداث راه دلیجان به محلات خبر داد.

نماینده محلات و دلیجان با اعلام این به هفته نامه وقایع استان مرکزی، گفت: تخصیص این اعتبار به استانداری ابلاغ شده و مناقصه پیمانکار انجام شده است.

وی همچنین از آغاز عملیات دوبانده شدن جاده نراق به دلیجان خبر داد و افزود: طی جلسه‌ای که با معاون برنامه و بودجه وزارت راه و ترابری داشتم وی با پرداخت مبلغ 5 میلیارد ریال اعتبار به این منظور موافقت کرد.

سلیمی همچنین از دوبانده شدن جاده آبگرم حدفاصل باقرآباد تا نخجیروان خبر داد و تأکید کرد: عملیات روکش آسفالت جاده کمربندی نراق نیز به طول 3 کیلومتر آغاز شده است. از آنجا که این کمربندی یکی از پروژه‌های مهم راهسازی استان به شمار می‌آید که تاکنون به دلیل نبود آن تلفات جانی و مالی فراوانی به مسافران این مسیر وارد شده است، با پیگیری‌های صورت گرفته از سال گذشته تاکنون مبلغ 25میلیارد ریال به این امر اختصاص یافته و در حال‌حاضر عملیات روکش آسفالت این مسیر آغاز شده است که انشاء‌الله با پایان آن و بهره‌برداری از این مسیر شاهد تأثیرات مثبت آن خواهیم بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از روستاهای محلات و دلیجان گفت: در این بازدید وزیر جهادکشاورزی از دهکده گل و گیاه محلات و پروژه‌های کشاورزی و جهاد منطقه بازدید کرد و با کارمندان ادارات شهرستان‌های محلات و دلیجان به گفت‌وگوی رودررو پرداخت.

وی چنین اقدامی ‌را از سوی مسئولان اجرایی برای بهبود امور و رفع مشکلات ارباب‌رجوع دستگاه‌های دولتی بسیار مناسب ارزیابی کرد.

سلیمی همچنین از موافقت وزارت‌بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای پرداخت یک‌میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار و اختصاص دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهرستان دلیجان و همچنین اختصاص دومیلیارد ریال اعتبار و واگذاری یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهرستان محلات خبر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet