هدر اصلی
1389/03/08 10:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون زنان:

دولت احمدی‌نژاد بیشترین اقدامات را برای ارتقاء جایگاه زنان داشته‌است

**عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تبلیغات سوء فتنه گران بر علیه دولت نشان دهنده بغض و کینه آنان نسبت به دولت اصولگرا است، گفت: دولت احمدی نژاد بیشترین اقدامات را برای ارتقاء جایگاه زنان داشته است. به کار گیری زنان در سطوح کلان مدیریتی برای اولین بار در دولت احمدی نژاد تحقق پذیرفت.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فتنه گران که زخم خورده نتایج انتخابات ریاست جمهوری هستند با سیاه نمائی و تبلیغات سوء علیه اقدامات و عملکرد دولت نهم بغض و کینه خود را نسبت به محبوبیت دولت اصولگرا در بین مردم ایران نمایان کردند.

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سیاه نمائی عوامل فتنه نسبت به عملکرد دولت نهم و دهم در خصوص مسائل مربوط به زنان گفت: اقدامات دولت احمدی نژاد در رابطه با ارتقای حقوق و جایگاه زنان در جامعه بر افکار عمومی کشور پوشیده نیست و کسی نمی تواند منکر آن گردد.

وی با اشاره به عزم دولت دهم جهت ارتقای جایگاه زنان در مدیریت کلان کشور ادامه داد: برای اولین بار در دولت دهم مشاهده حضور زنان در جایگاه 5 وزارت و معاونت ریاست جمهوری هستیم اما در دولت های اصلاح طلب علی رغم ادعاهای صورت گرفته تغییر چندانی در جایگاه سیاسی زنان بوجود نیامد.

عضو کمیسیون زنان مجلس هشتم شعارهای دولت اصلاحات در راستای احقاق حقوق زنان را تنها راهکار برای افزایش آرای انتخابات دانست و گفت: در دولت اصلاحات شعار دادن در خصوص حقوق زنان صرفا جنبه سیاسی داشت اما در عمل اقدام موثری از سوی اصلاح طلبان برای ارتقاء جایگاه زنان صورت نگرفت اما احمدی نژاد بدون هیاهوی تبلیغاتی و استفاده سیاسی و ابزاری از زنان در عمل برای ارتقاء جایگاه آنان کوشیده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشد تشکل های دولتی و غیر دولتی در دولت نهم گفت: رشدتشکل های زنان در دولت احمدی نژاد در حوزه خدمت رسانی به خانواده های بی سرپرست یا زنان سرپرست خانوار نسبت به دولت های پیشین بی سابقه بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet