هدر موبایل
1389/03/08 10:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده سنقر:

دلیل عدم بهره برداری از بیمارستان این شهرستان پیگیری ضعیف مسئولان است

**نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، عمده ترین دلیل به تاخیر افتادن بهره برداری از بیمارستان این شهرستان که ساخت آن از سال ۱۳۶۸ آغز شده را پیگیری ضعیف مسئولین مربوطه دانست.

صمد فدایی درگفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: عملیات اجرایی بیمارستان سنقر و کلیایی از سال 1368 آغاز شده و قرار بود که وزارت مسکن این پروژه را در دهه فجر سال گذشته جهت تجهیز به وزارت بهداشت تحویل موقت دهد که متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاد.

فدایی در ادامه اظهار داشت: پس از آن در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار برگزار شد، مقرر گردید که تا خرداد ماه امسال عملیات ساخت پروژه تکمیل و به وزارت بهداشت تحویل شود که متاسفانه باز هم شاهد عملی نشدن این وعده و پیشرفت بسیار کند پروژه هستیم.

وی عنوان کرد: با این وضعیت بعید می دانم تا پایان تابستان پروژه تمام شود و در حال حاضر زمان مشخصی برای بهره برداری از پروژه تعیین نشده است.

وی گفت: مسئولین علت تاخیر در پروژه را کمبود اعتبارات مالی می دانند در حالی‌که هم در بودجه سال 1388 و هم در اصلاحیه بودجه این سال و هم در بودجه 1389 اعتبارات خوبی برای این پروژه منظور گردید.

فدایی گفت: وزارت مسکن و شهرسازی مکلف است هرچه سریعتر به این وضعیت سر و سامان بدهد و با نظارت بهتر پروژه را تمام کند و زمان را هدر ندهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet