هدر اصلی
1389/03/08 10:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده‌ی فریدون‌شهر:

وارد نشدن به فضاهای اختلافی در جهت منویات حضرت امام است

**محمدی با اشاره به مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب و با تاکید بر اینکه فضای امروز جامعه نیازمند آرامش و اتحاد است، گفت: رسانه‌ها باید تلاش کنند به مسائل اختلافی دامن نزنند.

بهمن محمدی، نماینده‌ی فریدن، فریدون شهر و چادگان در خانه‌ی ملت درگفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رسانه‌ها با رویکردی اثباتی باید نقاط مشترک و مثبت را برجسته کنند و از اختلاف برانگیزی و حساسیت زایی اجتناب کنند.

وی با بیان این‌که وارد نشدن به فضاهای اختلافی در جهت منویات حضرت امام (ره) است، گفت: مسئولین اجرایی باید در کنار پاسخگویی و شفاف سازی در مورد سوالات و شبهات اذهان عمومی، نباید خود را وارد قضایای اختلافی کنند.

وی به بعضی از موضع‌گیریهای بحث برانگیز اشاره و خاطر نشان کرد: با چشم پوشی از بعضی از جهت‌ها و موضع‌گیری‌ها دولت و اکثریت مسئولین اجرایی سعی می‌کنند، وارد فضاهای اختلافی نشوند.

این نماینده‌ی مجلس با بیان این‌که تصمیم گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های برای این مراسم باید به گونه‌ای باشد که موجب اتحاد بین نیروهای انقلاب شود، گفت: کسانی که مورد حساسیت مردم هستند، بهتر است به عنوان سخنران یا شرکت کننده در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) شرکت نکنند.

این نماینده‌ی اصولگرا در توضیح افرادی که مورد حساسیت مردم هستند، اظهار کرد: بعضی از اصلاح طلبان رفتار تنش زا نداشتند، اما کسانی که حساسیت‌هایی که از سوی نیروهای انقلاب بر روی آنهاست، بهتر است در این برنامه‌ها خیلی ظاهر نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet