هدر موبایل
1389/03/08 13:26:00
سرویس فرهنگی

افزوده شدن 80 پایان‌نامه در موضوعات فقه، حقوق و علوم قرآنی به منابع کتابخانه مجلس

**کتابخانه مجلس شورای اسلامی ‌جهت تقویت بخش پایان‌نامه‌ها در مرحله اول سال ۱۳۸۹ تعداد ۸۰ عنوان پایان نامه در موضوعات فقه، حقوق و علوم قرآنی را به مجموعه خود افزود.

به گزارش خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه مجلس شورای اسلامی، «علی‌اکبر زارع‌بیدکی» مدیر فراهم‌آوری کتابخانه‌،موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: از جمله پایان‌نامه‌های خریداری شده می‌توان به پایان‌نامه‌های «حمایت کیفری از زنان در ایران و اسناد بین‌المللی» نگارش «سیده راحله میرزا باقر وزیری» از دانشگاه آزاد اسلامی، «مطالعه تطبیقی جبران خسارت بزه دیده به هزینه دولت»، نگارش «احمد حاجی ده‌آبادی» از دانشگاه شهید بهشتی، «بررسی ابعاد شخصیتی و رسالتی ابراهیم در قرآن» نوشته «اعظم غفاری» اشاره کرد.

وی ادامه داد: دیگر پایان‌نامه‌ها نیز عبارتند از «اسالیب و ابعاد بیان عشق در قرآن» نگارش «زهره محمدی»، «مبارزه با قاچاق بین‌المللی مواد مخدر در چارچوب کنوانسیون»، نگارش «ایوب بالایی» از دانشگاه تهران و «حمایت از قربانیان تروریسم» نگارش «سید‌حسین هاشمی» از دانشگاه تهران.

زارع بیدکی گفت: با توجه به اهمیت کارهای تحقیقی و پایان‌نامه‌های دانشجویی سعی خواهیم کرد حداقل 2000عنوان پایان‌نامه تا پایان سال به مجموعه کتابخانه اضافه کنیم.

وی ادامه داد: با رایزنی‌هایی که با افراد مختلف، اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان صورت گرفته است، امیدواریم تا پایان خرداد ماه حداقل 300 عنوان پایان نامه جهت استفاده مراجعان به مخزن ارسال شود.

زارع بیدکی در پایان گفت: از کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تقاضا می‌شود، بعد از دفاع یک نسخه از پایان‌نامه خود را به آرشیو کتابخانه مجلس تحویل دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet