هدر موبایل
1386/11/01 15:14:00
سرویس سیاسی

200 نماینده مجلس خواستار مجازات عاملان جنایات اخیر رژیم صهیونیستی شدند

۲۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای به روسا و نمایندگان پارلمان‌های جهان، خواستار مجازات عاملان جنایات اخیر رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در متن این نامه آمده است:

 این روزها در سایه سکوت معنی دار سازمان ملل و ارگان های حامی حقوق بشری و نیز برخی از جوامع بین المللی بار دیگر رژیم اشغالگر اسرائیل برخلاف همه موازین بین المللی و کنوانسیون های چهارگانه 1949 ژنو و پروتکل های الحاقی 1977 حملات گسترده و بی امان خویش را بر مناطق اشغالی فلسطین تداوم داده و روزی نیست که چندین خانواده بی گناه فلسطینی را در سرمای جانسوز زمستان به خاک و خون نکشد و بدترین تروریسم دولتی را با ترورهای هوایی و زمینی به نمایش نگذارد.

وجدان های بیدار جهان کجایند؟ صلح دوستان و بشر دوستانی که مانع این کشتار بی رحمانه مردان و زنان و کودکان مظلوم می شوند کجایند؟ اشخاص و سازمان های بین المللی مدعی حمایت از حقوق بشر کجایند؟ چرا شورای امنیت سازمان ملل اقدام جدی در این خصوص انجام نمی دهد؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به حکم وظیفه قانونی و انسانی خویش در دفاع از موازین قانونی و حقوق بشری از روسا و نمایندگان مجالس چهان می خواهند با محکوم نمودن این جنایات سازمان یافته و اخذ ندابیر لازم از وزرای امور خارجه خود بخواهند برای طرح این جنایات در مجامع جهانی اقدام نموده و مقدمه مجازات عاملان این جنایات را فراهم آورد تا از تکرار چنین فجایع بزرگ و آشکار انسانی جلوگیری بعمل آید.

همچنین با اقداماتی در راستای تحریم های مختلف علیه این رژیم اشغالگر رسالت خطیر خویش را ایفا نمایند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet