هدر اصلی
1389/03/09 09:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

آمریکا با اتخاذ مواضع متناقض راه به جایی نمی‌برد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز آمریکا در شرایط انفعالی قرار گرفته و از درک مصالح ملی خود نیز عاجز مانده است،تصریح کرد:آمریکا با اتخاذ مواضع متناقض به طور قطع راه به جایی نخواهد برد.

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با ایرنا، بیانیه تهران را سندی دیگر بر کسب موفقیت‌های ایران در بحث هسته‌ای دانست و خاطرنشان کرد: آنچه اتفاق افتاده دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی ایران در بحث هسته‌ای است و اینها جز در سایه اراده پولادین ملت محقق نخواهد شد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد: فعالیت‌های صلح‌آمیز ما بر کسی پوشیده نیست و دانشمندان ما با موفقیت در عرصه فناوری هسته ای ،این بخش را از انحصار غربی‌ها درآوردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در راستای بیانیه تهران ترکیه و برزیل از دستاوردهای ملت ایران حمایت می‌کنند.

کرمی راد با بیان اینکه آمریکایی‌ها خواستار پادرمیانی ترکیه و برزیل در موضوع هسته ای ایران شدند،خاطرنشان کرد: صداقت آنها امروز زیر سوال رفته چرا که با بحث تحریم و این موضع‌گیری‌ها با آنچه خود مطرح می‌کردند دچار تناقض شدید است.

کرمی راد با بیان اینکه تحریم‌ها و تهدیدها جز رسوایی برای آمریکایی‌ها ثمری نخواهد داشت، اظهار داشت: ملت شجاع ایران گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب با صلابت ایستاده است و با هر تهدیدی مقابله خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet