هدر اصلی
1389/03/09 13:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده نطنز:

امام خمینی از نظر سیاسی نقش بی‌نظیری ایفا کرد

**نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک امام خمینی(ره) در میان مراجع تقلید نقش بی نظیری از لحاظ سیاسی ایفا کردند.

محمد ضابطی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: اغلب مراجع، سیاسی نبودند، اما امام(ره) با درک هوشمندانه از زمان به موقع در مقابل رژیم پهلوی موضع گرفتند و رنج تبعید را به جان خریدند.

وی با بیان این‌که متاسفانه اندیشه‌های امام(ره) روز به روز در میان نسل جوان کم رنگ ترمی‌شود، افزود: مقصر اصلی این موضوع خواص هستند که بیشتر به امور مادی توجه دارند.

ضابطی به سم پاشی رسانه‌های غرب در خصوص اندیشه‌های امام(ره) اشاره و بیان داشت: این رسانه‌ها قصد دارند، این تفکرات نو، را ارتجاعی و جدایی دین از سیاست را امری بدیهی جلوه دهند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز نظام اسلامی در سایه اندیشه‌های حضرت امام با سرافرازی در جهان حکومت می کند و حتی می‌تواند الگوی مناسبی برای دیگر کشورها باشد.

وی قیام 15 خردادماه سال 1342 را نقطه عطفی در پیروزی انقلاب ارزیابی کرد و گفت: درآن روز مردم به عشق امام(ره)تظاهرات کردند و با نثارخون خود باعث اوج گیری انقلاب شدند.

ضابطی خاطرنشان کرد:اگر مردم حول محور ولایت بمانند، دشمنان به اهداف شوم خود، که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی است، نخواهند رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet