هدر موبایل
1389/03/10 09:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کرج:

وزارت جهاد کشاورزی به کرج منتقل شود

**یک نماینده کرج معتقد است با وجود این که این شهر مراکز کشاورزی بسیاری نظیر موسسه سرم سازی رازی، موسسه اصلاح و تهیه بذر و نهال، مرکز پزشکی هسته‌ای را در خود جای داده، آمادگی بسیاری دارد تا به عنوان پایتخت کشاورزی کشور معرفی و وزارت جهادکشاورزی به کرج منتقل گردد.

به گزارش ایسنا، فاطمه آجرلو در جلسه کارگروه صادرات غیرنفتی کرج با بیان این‌که پتانسیل‌های لازم برای تبدیل شدن کرج به پایتخت کشاورزی وجود دارد، گفت: کرج از لحاظ شرایط کشاورزی از جایگاه مناسبی برخوردار است، لذا زمینه پایتخت کشاورزی شدن را دارند.

آجرلو در ادامه با اشاره به برخی مشکلات موجود در شهرستان کرج افزود: وجود چهار زندان در شهرستان کرج باعث ایجاد مشکلات بسیاری نظیر مهاجرت بی‌رویه خانواده‌های زندانیان به این شهرستان شده است.

نماینده کرج تصریح کرد: مسوولان کشوری باید راه کارهایی را جهت ایجاد امنیت روانی و اجتماعی برای دستگاه‌های امنیتی موجود در کرج ایجاد نمایند.

وی فعالیت‌های اخیر مسولان شهرستان کرج را نتیجه همکاری و تعاون بسیجی‌وار میان آنان خواند و اقدامات انجام شده در سطح شهرستان کرج همانند افتتاح زیرگذر محمدشهر، افتتاح پارکینگ طبقاتی چهارراه طالقانی و ساختمان جدید شهرداری کرج را نتیجه کارگروهی دست اندرکاران اجرایی شهرستان دانست.

آجرلو در پایان استانی شدن کرج را گامی به سوی پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان و خدمت رسانی بیشتر مسولان به مردم اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet