هدر موبایل
1389/03/10 10:38:00
سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون زنان مجلس تاکید کرد؛

طراحی برنامه‌های ویژه برای آشناسازی جوانان با اندیشه‌های امام

**رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با متفاوت دانستن مخاطبین اندیشه‌‎ها و افکار امام خمینی (ره)، خواستار درنظر گرفتن برنامه های ویژه برای جوانان در این راستا شد.

"طیبه صفایی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که اندیشه‌های امام راحل باید به چه نحوی منتشر شود که ضمن جامع و کامل بودن بتواند نسل جوان ما را بیشتر با اندیشه‌های ایشان آشنا نماید، گفت: این موضوع در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین درسند برنامه پنجم که در حال بررسی است، قید شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بند 2 سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری که مربوط به بخش فرهنگی است، اظهار کرد: در این سیاست‌ها به زنده و نمایان نگاه داشته شدن اندیشه‌های دینی و سیاسی حضرت امام (ره) و برجسته کردن نقش ایشان به عنوان یک معیار ارزیابی درتمامی سیاستگذاری‌ها و نهادینه کردن آن دیدگاه‌ها تاکید شده است که مسوولین باید در سیاست‌های خود بیاورند.

رئیس فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد: بنابراین وقتی در برنامه آمده که فعالیت‌های خاصی پیش‌بینی شود، مسوولین باید آن را در سیاست‌های خود عملی سازند.

وی با اشاره به اینکه مخاطبین اندیشه ها و افکارامام(ره) متفاوت هستند، خاطرنشان ساخت: باید برای هر گروه از مخاطبین علی الخصوص جوانان برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفت.

صفایی براین اساس خواستار مشخص شدن نقش دانشگاه‌ها و دستگاه تعلیم و تربیت دراجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری شد و تاکید کرد: مسوولین باید با جدیت بیشتری این برنامه‌ها را عملیاتی بکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet