هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

حمله به ناوگان آزادی غزه مقابله با کل جامعه جهانی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به ناوگان آزادی غزه، مقابله با کل جامعه جهانی است و باید همه‌ی جهان برای مقابله با این رژیم بسیج شوند.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 11:10

علاءالدین بروجردی‌ در گفت و گو با ایسنا، خاطر نشان کرد: اعزام ناوگان آزادی فلسطین به عنوان حرکتی نمادین از هفته‌ها پیش در رسانه‌های جهانی تبلیغ می‌شد و در واقع حرکت صلح آمیز جهانی بود که اتباع دهها کشور و پیروان ادیان مختلف در این حرکت دسته جمعی حضور داشتند. مردم شریف و مظلوم غزه در مدت طولانی در محاصره بودند به شدت وضعیت نگران کننده‌ای دارند و این اقدام در راستتای کمک به آنها صورت گرفت.

وی با اشاره به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به این ناوگان تاکید کرد: اقدامی که صهیونیست‌ها انجام دادند، نشان دهنده‌ی اوج وحشیگری و سبعیت و نقض حقوق بشر توسط رژیم صهیونیستی است که همواره حمایت گسترده آمریکا و کشورهای اروپایی را همراه خود داشته است.

وی با محکوم کردن این جنایت، تصریح کرد: معتقدم که باید جمهوری اسلامی ایران به عنوان سردمدار دفاع از آرمان فلسطین و مردم مظلوم غزه در یک تحرک سریع دیپلماتیک در سطح جهان اسلام و کشورهای دیگر به یاری مظلومین غزه بشتابد و در این جهت به مقابله با رژیم صهیونیستی بپردازد.

وی ادامه داد:‌در تماس تلفنی وزیر امور خارجه با وزرای خارجه‌ی تعداد قابل توجه از کشورها باید درخواست جلسه‌ی فوری شورای امنیت سازمان ملل داده شود و همه‌ی تلاش صورت گیرد تا محکومیت رژیم صهیونیستی و مجازات این رژیم در مقابل جنایتی که علیه جامعه بشریت انجام داد، از درون قطعنامه از شورای امنیت بیرون آید.

بروجردی گفت: سازمان کنفرانس اسلامی باید جلسه‌ی فوق‌العاده‌ای را برگزار کند و به این موضوع بپردازد. به نظر می‌رسد این اقدام رژیم صهیونیستی مقابله با کل جامعه جهانی است و باید همه‌ی جهان برای مقابله با این رژیم بسیج شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000