خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/10 12:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم اردبیل:

هدف اصلی قانون هدفمندکردن یارانه‌ها انضباط واعمال مدیریت مناسب در بخش انرژی است

**عضو کمیسیون کشاورزی، با اشاره به آغاز اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها توسط دولت ازماه های آینده، گفت: هدف اصلی این قانون، ایجاد انضباط و اعمال مدیریت مناسب در بخش انرژی است و ۳۰ درصد منابع حاصل از صرفه جویی دراین طرح، دربخش کشاورزی هزینه و سرمایه گذاری خواهد شد.

قاسم محمدی درگفت وگو با ایسنا، تصریح کرد: دولت و مجلس به صورت تخصصی و کارشناسی با هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری، توجه جدی به حل مشکلات روستاها و مراکز تولید و اقشار کم درآمد دارند و مصوبات مجلس عموماً با همین نگاه بررسی و تدوین می گردد.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسایل حوزه انتخابیه‌اش، اظهارداشت: همه مسوولان، تصمیم گیران و تصمیم سازان استان باید دست در دست هم دهند تا با توجه به موقعیت مهم واستراتژیک، منابع و امکانات خدادادی و محدودیت ها و مشکلات منطقه مغان، به صورت نظام مند و یکپارچه برای توسعه این منطقه جهت رونق اقتصادی استان برنامه ریزی کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به قابلیت‌های فوق العاده شهرستان بیله سوار، گفت: با توجه به فعال بودن گمرک در این منطقه باید تلاش کنیم، رویه‌های موجود درگمرکات کشوربه طورکامل و گسترده درگمرک بیله سوار اجرا شود، تا موانع مبادلات تجاری و بازرگانی و رفت و آمدهای متقابل برطرف شده و کاهش یابد.

محمدی با اشاره به تهیه نقشه‌های اجرایی راه آهن بین المللی اردبیل- مغان - باکو، اظهارکرد: با عملیاتی شدن این پروژه و بهره برداری ازآن، رونق اقتصادی منطقه واهمیت گمرک بیله سوارارتقا می یابد و مسوولان باید در تهیه نقشه‌های اجرایی مسیراین خط آهن، حتماً توجه جدی به بیله سوارداشته باشند.

وی با بیان این که تفاهم خوبی بین نمایندگان استان وجود دارد، گفت: مجمع نمایندگان استان پیگیری بی سابقه‌ای به صورت مستمرو یکپارچه دارند و فضای کارازحوزه شهرستان به فضای استانی و ملی منتقل شده است و ما تلاش می کنیم، تریبون استان را درمجلس فعال‌تر نماییم.

محمدی گفت: در جلسه‌ای که با رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور قبل ازآغاز سال جدید داشتم، دستورتامین اعتباراحداث سالن مسافری پایانه مرزی بیله سوارصادرشد و دراعتبارات سال جاری پیش بینی و منظورشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet