انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/10 12:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه‌ مجلس:

حمله به ناوگان آزادی غزه تهدیدی علیه صلح و امنیت جهانی است

**یک عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن، حمله‌ی نیروهای رژیم صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه، گفت: متاسفانه این سطح آگاهی در جهان اسلام و سازمان‌های بین‌المللی وجود ندارد که انسان امیدوار باشد، برای جلوگیری از این اقدامات وحشیانه و نقض حقوق بین‌الملل، اقدامات عملیاتی انجام خواهند داد.

جهانبخش محبی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: نه تنها جهان اسلام، بلکه کل ملت و دولتمردان و سازمان‌های حافظ صلح اگر می‌خواهند از جهان در مقابل تهدیدات که به جد مشاهده می‌شود، مراقبت کنند، باید نسبت به این جنایات واکنش‌های سریع و آنی نشان دهند.

وی با تاکید به این‌که این سازمان‌ها و سازمان ملل باید به شورای امنیت که این همه ادعای طرفداری از حقوق بشر و صلح جهانی دارند، فشار بیاورند که در این مواقع واکنش‌های عملی نشان دهد، ادامه داد: البته رژیم صهیونیستی با اتکا به آمریکا هیچ نظم بین‌المللی را پذیرا نیست و یک منطقه‌ی کوچک از جهان متاسفانه فضای بین‌المللی، صلح جهانی و امنیت خاورمیانه را به شکل عینی تهدید می‌کند.

این عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که این تهدید تنها متوجه غزه و خاورمیانه نمی‌شود، بلکه تهدیدی علیه صلح و امنیت جهانی است در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا بر واکنش یکپارچه و عینی جهان نسبت به این اقدامات که به گفته‌ی وی تهدیدی علیه صلح و امنیت جهانی است، تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet