هدر موبایل
1389/03/10 13:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین:

رژیم صهیونیستی می‌خواهد انتقام جنگ 22 روزه غزه را بگیرد

**عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در واکنش به جنایت اخیر صهیونیست ها در یورش به کشتی حامل مواد غذایی و دارویی به غزه اظهار داشت: این جنایت صهیونیست ها برای انتقام گیری نسبت به شکست آنها در جنگ ۲۲ روزه غزه انجام شده است.

حجت الاسلام سید رضا اکرمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایرنا با بیان این مطلب تاکید کرد: صهیونیست ها برای انتقام از مردم غزه بدلیل شکست در جنگ 22 روزه در تلاش هستند تا مانع از رسیدن هر نوع کمکی به آنها شوند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه انتظاری غیر از کشتار و جنایت نباید از صهیونیست های غاصب داشت، تصریح کرد: صهیونیست ها نژاد پرست، غاصب و جنگ طلب هستند و نباید انتظاری غیر از این گونه اقدامات از آنها داشت.

اکرمی تاکید کرد: ما از مجامع بین المللی، کشورهای جهان اسلام و به ویژه مصر انتظار داریم که در برابر این همه فتنه گری و محاصره مردم بی دفاع غزه واکنش نشان دهند. متاسفانه برخی از مجامع و کشورها در برابر این جنایات یا ساکت هستند و یا با صهیونیست ها همراهی می کنند.

عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با اشاره به تظاهرات مردم شهر استانبول در برابر کنسولگری رژیم صهیونیستی،گفت: به هر حال تمامی مردم در کشورهای اسلامی باید نسبت به این گونه اقدامات جنگ طلبانه حساسیت داشته و مخالفت خود را نشان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet