خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/10 14:12:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون امنیت ملی مجلس طی بیانیه‌ای تصریح کرد:

حمله رژیم صهیونیستی به کشتی آزادی، اعلام جنگ با جهان است

**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حمله به کشتی حامل کمک‌های انسان دوستانه به مردم مظلوم غزه را محکوم کرد.

به گزارش خانه ملت ، متن بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بسم الله قاسم الجبارین

رژیم صهیونیستی یکبار دیگر جنایت آفرید و با حمله ناجوانمردانه به کشتی آزادی که حامل کمک‌های انسان دوستانه به مردم شریف و مظلوم در بند غزه بود و سرنشینان آن، ده‌ها تن از اتباع کشورهای مختلف جهان و پیروان ادیان مختلف را به شهادت رساند.

این جنابت جدید رژیم صهیونیستی اعلام جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده این واقعیت است که صهیونیست ها هیچ حد و مرزی در جامعه جهانی برای هیچ چیزی قائل نیستند و حتی به افراد غیرمسلحی که از نقاط مختلف جهان برای ارائه کمکهای انسان دوستانه به مردم مظلوم تحت محاصره غزه عازم این منطقه بودند، رحم نکرده و آنها را به خاک و خون کشیدند.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن شدید این جنابت جدید، از دبیر کل سازمان ملل متحد می خواهد که با توجه به حساسیت موضوع، سریعاً از کلیه ارگانهای ذیربط آن سازمان برای محکومیت این جنایت جدید رژیم صهیونیستی و صدور قطعنامه ای در خور، مجازات هایی علیه رژیم صهیونیستی تعیین کرده و نسبت به ارجاع فوری پرونده این جنایت ها به دیوان کیفری بین المللی اقدام لازم را اتخاذ نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet